Seko mums Šodien saziedoti jau 435.00 €

Palīdzība Nila Repina ģimenei

Nils ir smaidīgs 14 gadus vecs zēns, kuram nepārtraukti vajadzīgas pieaugušo rūpes un uzmanība. Zēns nerunā, savās kustībās ir neveikls, viņa uztvere un garīgā attīstība atbilst divus gadus vecam bērnam. Nilam ir autisms un garīgās attīstības traucējumi. Neskatoties uz smagajām diagnozēm, Nils apmeklē skolu un piedalās daudzos pasākumos, bet viņš nevar darboties patstāvīgi.

Ikdienā par Nilu rūpējas mamma, kas viņu iedrošina, atbalsta un bieži vien pārliecina arī apkārtējos, ka Nils spēj daudzas lietas. Viņa zēnu audzina viena. Pērn mamma pieņēma jaunu izaicinājumu – iestājusies maģistratūrā, izturējusi konkursu un ieguvusi budžeta vietu, lai apgūtu speciālo pedagoģiju un spētu palīdzēt savam un citiem bērniem ar īpašām vajadzībām. Tādēļ jau gadu ģimenes sargeņģelis ir auklīte Sandra. 

Nilam ar auklīti ir izveidojies ļoti labs kontakts. Nils kļuva patstāvīgāks, pats cenšās pārģērbties, turklāt, ja Sandra dara kaut ko savādāk nekā mamma, tad zēns auklīti pamāca. Nils nerunā, bet viņa spējas ar žestiem un skaņām izskaidrot savas vajadzības ir krietni uzlabojušās. Pateicoties auklītes palīdzībai mamma veiksmīgi turpina mācības un strādā pie maģistra darba. " Nils kļūst patstāvīgāks, man ir iespēja realizēt savas ieceres! Paldies!" pateicību izsaka Nila mamma.

Nila mamma lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā arī turpmāk. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Kopā gadā nepieciešami 3072 eiro auklītes darba apmaksai. 

 Palīdzēsim Nila ģimenei! 

Projekts ievietots portālā 03.12.2018

Projekts noslēgts 23.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markam Zjabko

Dakteris POGA

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 839.38 €