Seko mums Šodien saziedoti jau 715.00 €

Palīdzība Nikitam Kormilo

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikitam nepieciešamā summa ir saziedota.

Tas ir tik skaists notikums, kad pasaulē ienāk bērniņš, nezinādams vēl sāpju, rūpju un vilšanās. Audzis tuvāko mīlestībā un gādībā, baudot dzīves labvēlību. Tā iesākas 10 gadus vecā Nikitas stāsts. Nikita līdz 2 gadu vecumam baudīja dzīvi, kurā nekas neliecināja, ka tuvojas viņa lielākais pārbaudījums, kurš prasīs lielu ticību saviem spēkiem, augstas darba spējas un atbalstu no apkārtējiem. Nikita līdz 2 gadu vecumam bija ļoti aktīvs, sportisks un dzīvespriecīgs zēns, bet pēkšņi viss izmainījās-kādu dienu viņam pacēlās augsta temperatūra. Situācija palika nopietnāka ar katru dienu- viņš pārstāja staigāt, nevarēja nosēdēt, pakustēties. Nikitas ķermeni pārņēma stīvums un spastika.  Viņš pats neko vairs nevarēja izdarīt. Tika veikti neskaitāmi izmeklējumi, lai noskaidrotu, kas ar viņu notiek. Pateicoties neiroķirurgam, tika atrasts iemesls šādam straujam veselības pasliktināšanās procesam. Nikitam tika uzstādīta diagnoze - spastiska diplēģija, pēdu equinus deformācija.

Liels atbalsts un dzīves skolotājs Nikitam ir mazais brālis, pateicoties viņam un Nikitas apbrīnojamajai vēlmei darīt un cīnīties, tika atkal apgūtas prasmes rāpot un laika gaitā, arī spēja piecelties un pa druskai iet. Paralēli tika apmeklētas fizoterapijas nodarbības un masāžas, kas veicināja uzlabojumus.

Lai nepazaudētu apgūtās prasmes, Nikitam regulāri ir nepieciešams apmeklēt fizioterapijas nodarbības, kā arī ir nepieciešamas masāžas, lai mazinātu spastiku kājās. Šāda kursa izmaksas ir 3500 eiro, no kuriem 595 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 2905 eiro. Palīdzot ģimenei nosegt šīs izmaksas, Nikitam būs iespēja pilnvērtīgi dzīvot, kustēties, darīt viņa iemīļotās lietas- spēlēt mazo tenisu, muzicēt uz bungām, braukāties pa kalniņiem.

Palīdzēsim Nikitam!

Projekts ievietots portālā 22.12.2023

Projekts noslēgts 26.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marijai Bozovičai

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 593.54 €