Seko mums Šodien saziedoti jau 2,250.00 €

Palīdzība Nikitam Burijam

Nikitam ir 5 gadi un zēnam ir diagnoze - bērnības autisms. Nav noslēpums, cik daudz darba, resursu un pacietības ir jāiegulda, ja ģimenē aug bērniņš ar autismu. Parasti vienam no vecākiem ir jāziedo savs darbs un karjera, lai būtu kopā un atbalstītu savu atvasīti ikdienas gaitās. Nikitas ģimene nav izņēmums, jo puisēns apmeklē bērnudārzu tikai dažas stundas dienā, tad seko ergoterapeita, logopēda un baseina apmeklējums. Nikita vēl papildus apmeklē regulāri ABA terapijas nodarbības, kas aizņem zēna dienas lielāko daļu.

Nikita var pateikt tikai dažus vārdus - mamma un tētis, viņam grūti nosēdēt ilgāku laiku uz vietas un koncentrēties kādam darbiņam. Zēns ir haotisks, dažreiz kļūst dusmīgs un agresīvs, viņam grūti kontrolēt savas emocijas. Brīvajos brīžos zēns labprāt zīmē, skatās bilžu grāmatas, interesējas par suņiem un kaķiem, vēlas samīļot tos. Speciālisti rekomendē zēnam regulāras intensīvās ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā pa divām stundām. Mēnesī nodarbības izmaksā 720 eiro, gadā kopā nepieciešams 8640 eiro, bet ģimenei nav šādu līdzekļu un tie lūdz mūsu atbalstu.

Iepriecināsim Nikitu un dosim iespēju viņam saņemt reitterapiju, kas tik būtiski uzlabo viņa emocionālo stāvokli. Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 11.05.2021

Projekts noslēgts 03.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Latvijas bairaktars

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 987.14 €