Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Ņikitam ir 3 gadiņi un zēnam diagnosticēti autiska spektra traucējumi. Grūtniecība un dzemdības noritēja bez sarežģījumiem, taču piedzimstot, zēnam jau otrajā dzīves dienā bija nepieciešama zarnu operācija.  Zēna attīstība tika kavēta, īpaši valodas attīstība. Ņikita nespēj pats sevi apkalpot – neēd, nemāk apģērbties, nomazgāties. Zēns joprojām nerunā. Par prieku vecākiem, Ņikita labprāt iet uz bērnudārzu un komunicē ar citiem bērniem, diemžēl kopā ar cietiem bērniem spēlēties nemāk.

Ņikitas attīstībā ir jāiegulda liels darbs un nepieciešamas ilglaicīgas ABA terapijas nodarbības, lai zēns sāktu runāt, attīstīties un izpildīt vienkāršas norādes (iedod, aiznes, noliec). Pēc dažu nedēļu ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  zēnam ir novērojami uzlabojumi, zēns sācis atkārtot vārdus un atsaucas dzirdot savu vārdu.

Ņikitam rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā, pēc tam 2 reizes nedēļā 7 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 4060 eiro.

Zēns dzīvo kopā ar vecākiem, vecākie bērni jau ir pieauguši. Mamma nestrādā, jo jābūt kopā ar Ņikitu. Ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis, tāpēc ģimenei nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Ņikitam!

Projekts ievietots portālā 15.11.2019

Projekts noslēgts 02.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Bērna sargeņģelis

Es apņemos

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 158.70 €