Seko mums Šodien saziedoti jau 960.00 €

Palīdzība Nikai Romanovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikai nepieciešamā summa ir saziedota.

Nikai no Rīgas ir 7 gadi. Ap 2 gadu vecumu Nikai parādījās uzvedības īpatnības – viņa nerunāja, neskatījās acīs, neatsaucās uz savu vārdu un visu laika darīja stereotipiskas kustības. Bērns tika pārbaudīts pie speciālistiem, un tie uzstādīja diagnozi – autiskā spektra traucējumi. Piecu gadu vecumā Nikai pievienojās vēl viena diagnoze – juvenīls idiopātisks poliartrīts. Nikas aprūpi ir uzņēmusies vecmāmiņa, un katra diena tiek veltīta mazmeitiņai, lai to izglītotu, attīstītu viņas prasmes un palīdzētu iekļauties sabiedrībā.

Nika līdz 7 gadu vecumam regulāri saņēma apmaksātas ABA terapijas nodarbības ar Bērnu Slimnīcas fonda palīdzību, bet diemžēl pēc 7 gadu sasniegšanas šāda veida palīdzība netiek sniegta un tuviniekiem jāmeklē iespējas apmaksāt nodarbības no saviem līdzekļiem. ABA terapija ir dārga un ne valsts, ne pašvaldība atbalstu nesniedz. Nikas tuvinieki lūdz palīdzību līdzcilvēkiem, jo ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 5460 eiro.

Palīdzēsim Nikai sasniegt jaunus mērķus šajā gadā! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2024

Projekts noslēgts 16.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Anetei Boļšakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 838.54 €