Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Palīdzība Natālijai Cvetkovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo trūkstošo summu piekritis finansēt cits labdarības fonds. 

Natālijai ir 41 gads, 22 gadus vecs dēls, 15 gadus ilgs darba stāžs finanšu jomā un aizraušanās ar fitnesu. Pirms vairāk kā gada Natālijai pēkšņi kļuva ļoti slikti, ar ātro palīdzību viņa tika aizvesta uz slimnīcu. Diemžēl izmeklējumu rezultāti bija šokējoši - zarnu vēzis 4. stadijā. Iepriekš nekādu aizdomu par tik smagu slimību nebija. Natālija brīžiem jutās sagurusi, taču domāja, ka tas ir no pārslodzes. Lai arī sākotnējās prognozes bija pesimistiskas, tomēr Natālija nepadevās. Viņa pārcietusi 18 ķīmijterapijas, 3 operācijas. Šobrīd ārstiem nav skaidrības par to kādu terapiju izvēlēties, lai Natālijas slimību apturētu. Ir iespēja veikt analīzes klīnikā ASV, kas izvērtē audzēja gēnus, precīzi diagnosticējot konkrētas vēža mutācijas konkrēti Natālijai, līdz ar to ārstam būs iespējams saņemt precīzu informāciju par nepieciešamo terapiju. Par šo analīžu veikšanu jāmaksā 4422.55 eiro. Natālija šobrīd ir 1. grupas invalīde, viņai nav līdzekļu, lai šīs analīzes apmaksātu.

Palīdzēsim Natālijai!

Projekts ievietots portālā 17.05.2017

Projekts noslēgts 26.05.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Movember - vīriešu veselībai

Zemessargam.lv

Mazajām sirsniņām Latgalē

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €