Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Palīdzība Monvīdam Austrumam

Šorīt, 27.aprīlī, saņēmām skumju ziņu, Monvīds cīņu ar slimību ir zaudējis. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei šajā skumju brīdī.

Neizlietotos ziedojumus mēneša laikā ziedotāji var lūgt Ziedot.lv atgriezt, sūtot iesniegumu un maksājuma uzdevumu. Neatgrieztos ziedojumus pēc mēneša Ziedot.lv novirzīs citu cilvēku ārstniecībai.

Monvīds ir trīs pieaugušu bērnu tēvs, panākumiem bagāts sportists un cienījama autoritāte sportistu aprindās. Jau 9 gadus Monvīds cīnās ar ļaundabīgu ādas audzēju melanomu, atkārtota uzvara pār slimību bija pirms 4 gadiem. Šī gada martā slimība atkal ir uzliesmojusi, taču šoreiz paša spēkiem viņš galā netiks, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību. Monvīdam ārstu konsīlijs nozīmējis jaunākās paaudzes medikamentu, kas labi palīdz melanomas ārstēšanā, bet tas maksā dārgi un ir tikai daļēji valsts apmaksāts.

Monvīds jau kopš jaunības ir auto, moto entuziasts, izcīnītas neskaitāmas uzvaras ūdens motosportā. Rallijā izcīnīts sporta meistara tituls un 5 čempiona tituli. Pēdējā laikā Monvīds ir pazīstams auto sporta vidē. Pats ir piedalījies daudzos testos un apmācībās kā dalībnieks un bieži arī kā skolotājs un instruktors - drošas braukšanas pamatprincipos, braukšanā ekstremālos apstākļos, sporta treniņos, apmācībās. Monvīds izskolojis dažādu operatīvo un drošības dienesta darbiniekus, kā arī neskaitāmus ieinteresētos ikdienas braucējus. Monvīds palīdzējis un dalījies pieredzē ar nu jau vadošajiem Latvijas rallija braucējiem un ekipāžām. Monvīds pēdējos 5 gadus strādā NMPD jeb tā sauktajā ātrajā palīdzībā. Viņa darbs bijis saistīts ar dzīvības glābšanu un palīdzēšanu citiem, taču šobrīd palīdzība vajadzīga viņam pašam.

Ārstu konsīlijs nozīmējis Monvīdam medikamentu Keytruda. Zāļu izmaksas ik pēc trīs nedēļām ir 7304.36 eiro. Tā ir paredzmā summa, ja Monvīds, tāpat kā citi melanomas pacienti, saņems valsts kompensāciju, kas vēl tiek gaidīta no Nacionālā veselības dienesta. Kopā nepieciešami 6 medikamentu kursi tuvākā pusgada laikā. Monvīdam piemīt stingrs raksturs, cīņas spars un optimisms, kas dzīves laikā viņam palīdzējis sasniegt daudzas uzvaras, tas noderēs arī šobrīd cīņā ar smago slimību. Monvīdam nav līdzekļu šo zāļu iegādei, bet viņš cer, ka kopīgiem spēkiem izdosies šo summu savākt.

Palīdzēsim Monvīdam!

Projekts ievietots portālā 09.04.2018

Projekts noslēgts 27.04.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Poga

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Ar siltu sirdi

Atbalsti rūpju bērniņus

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

715 326.64 €