Seko mums Šodien saziedoti jau 981.62 €

Palīdzība Montai Vasarai-Beķerei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt nepieciešamo rehabilitāciju ari 2021. gadā!

Montai ir 10 gadi un viņa ir vecākā māsiņa saviem trīs brāļiem. Monta sirgst ar artrogripozi, kas nozīmē, ka meitenītei ir stīvas locītavas un vāja muskulatūra. Šī slimība ir ļoti reta un Monta jau no divu gadu vecuma ir Vācijas bērnu ortopēdiskās klīnikas ārstu aprūpē, pārdzīvojusi vairākas operācijas un saņēmusi ortozes. Ikdienas rehabilitāciju meitenīte saņem Latvijā. Montai nepieciešama multifunkcionāla rehabilitācija, kas sevī ietver regulāras fizioterapijas nodarbības, ergoterapiju, masāžu. Papildus Monta saņem osteopāta konsultācijas un nedēļas nogalēs apmeklē baseinu. Māsiņa mācās 4.klasē Ozolnieku vidusskolā un mācības apmeklē kopā ar savu asistentu, kas palīdz meitenei ar pašaprūpi un pārvietošanos pa telpām. Monta skolā pārvietojas ar kvadripodiem, bet tālākus gabalus brauc ar ratiņkrēslu. Montai ļoti patīk lasīt grāmatas, spēlēt ar jaunākajiem brāliem galda spēles un pačalot ar ģimeni par saviem dienas piedzīvojumiem.

Montai ir stipra un mīloša ģimene, kas katru dienu pašaizliedzīgi rūpējas par Montas veselības stāvokļa uzlabošanu. Montas ģimenei ir lieli ikdienas izdevumi, jo ģimene ir ļoti liela un māsiņas rehabilitācijai nepieciešami ievērojami līdzekļi. Ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt nodrošināt Montai rehabilitācijas izdevumus, kas gadā ir 3500 EUR.

Mums jāpalīdz Montai! Mēs to spējam!

Projekts ievietots portālā 23.01.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 227 303.77 €