Seko mums Šodien saziedoti jau 8,754.50 €

Palīdzība Modrim Tukišam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Šajos vasaras saulgriežos Modrim no Cēsu novada ir dzimšanas diena. Šogad viņam paliek 60 gadi.  Svinību prieku šoreiz aizēno cīņa ar smagu slimību. 

Modris ir no Cēsu novada. Viņš strādā ceļu būves firmā par šoferi. Brīvajā laikā viņam patīk makšķertēt, rosīties dārzā un siltumnīcā, viņam ir arī bišu saimes. Modris nekad nav sūdzējies par veselību. Vienmēr ir bijis runīgs un smaidīgs. Nekad neviens darbs nav bijis par grūtu, līdz pagājušajā gadā, veicot ultrasonogrāfijas izmeklējumu, atklājās ļaundabīga slimība kuņģī. Sekoja ķīmijterapijas kurss, sarežģīta operācija, un atkārtota ķīmijterapija, lai apturētu metastāzes, kas izplatījušās jau tālāk ķermenī. Papildus ķīmijterapijai ārstu konsīlijs šobrīd nozīmēja imūnterapijas medikamentu Nivolumab. Modra diagnozei valsts to neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām Modrim nepieciešami 2876 eiro zālu iegādei. Pirmās devas iegādātas no pašu ģimenē iekrātiem līdzekļiem un veicot izmeklējumus ir konstatēti uzlabojumi. Šogad nepieciešami vēl 46 016 eiro, lai turpinātu ārstēšanos un uzveiktu šo slimību. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ tā lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Visu šo laiku Modris ir spējis saglabāt savu optimismu, gribasspēku, cīņas garu un apņemšanos pieveikt šo slimību. Palīdzēsim Modrim!

Projekts ievietots portālā 20.06.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Alanam Šulcam

Kara bēgļu atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 721.94 €