Seko mums Šodien saziedoti jau 10,964.29 €

Palīdzība Miļēnai Maskajevai

Mērķis: 3 gadus 5 mēnešus vecas meitenītes rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 3970

3 gadus 5 mēnešus vecajai Miļēnai dzemdību traumas rezultātā ir smags centrālās nervu sistēmas bojājums un krampju sindroms. Bērniņš tikai guļ, sēž ar pieaugušo palīdzību, nerunā.

Izejot pēdējo rehabilitācijas kursu meitenītei ir samazinājies muskuļu tonuss. Uzlabojusies galvas kontrole, parādījās soļu kustības. Miļēna ir kļuvusi daudz aktīvāka, izrāda interesi par apkārtējo pasauli.
Lai veicinātu bērna attīstību un veselības uzlabošanos ir nepieciešams turpināt rehabilitācijas kursus.

Miļēnas ģimene lūdza ziedotājus palīdzēt nodrošināt viņu meitai rehabilitāciju Ukrainā, Truskavecas klīnikā (www.reha.lviv.ua). Rehabilitācijas kurss Miļēnai maksā 3970 Ls un meitenes ģimenei nav šādas naudas, lai savam bērnam to nodrošinātu.
Milēnas ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju meitenei atveseļoties!

2009. gada oktobrī- novembrī Jēkabpilī RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Miļēnai Maskajevai tika saziedoti 580,76 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

 Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 14.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atkārtota palīdzība Guntai Sārtaputnai

Klusais eņģelītis

Palīdzība Arturam Levickim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 514.67 €