Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Mikus Vanadziņa ģimenei

Mikum ir 6 gadiņi. Viņam pirms 4 gadiem tika noteikta diagnoze Angelmana sindroms. Šī sindroma dēļ bērna fiziskā un garīgā attīstība ir aizkavēta, ir epilepsija un miega traucējumi. Puisītis nestaigā, pats spēj pārvietoties tikai lienot pa grīdu, viņš arī nerunā, vien izsaka dažas skaņas. Mikus bieži vien guļ tikai 5 stundas diennaktī. Mikus mamma Anna stāsta, ka Mikus  nereti aizmieg ap 9 vakarā un tad pamostas ap pulksten 1 naktī, nespēj vairs aizmigt un tad grib ar mammu spēlēties un vairs neaizmieg. Tas prasa lielu izturību un pacietību no mammas. Īpaši tagad, kad viņa viena audzina dēlu. Mikus vecāki pirms 4 gadiem izšķīrās.

Jau 3 gadus ģimenei ir savs sargeņģelis -  auklite, kas palīdz zēna aprūpē. Citu palīgu Annai nav, jo viņas vecāki nedzīvo Rīgā. Kad nāk auklīte, tad mamma var izgulēties, iziet uz veikalu, aptieku un citās darīšanās. Tas ir atslodzes brīdis no rūpēm par smagi slimo bērnu.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 9 mēnešu auklītes darba apmaksai. Mikus mamma lūdz arī turpmāk palīdzību dēla aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Mikus ģimenei!

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Dakteris POGA

Draugu stipendija 2020

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €