Seko mums Šodien saziedoti jau 6,289.70 €

Palīdzība Miķelim Eglītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Miķelim nepieciešamā summa ir saziedota.

Miķelim ir 6 gadi. Puisēns pasaulē nāca ar daudziem sarežģījumiem un ārstiem bija dažādas aizdomas par puisēna veselības stāvokli. Miķelis pēc piedzimšanas vairākas nedēļas pavadīja intensīvās terapijas nodaļā. Miķelītim bija grūtības ar ēšanu un elpošanu- tam bija nepieciešams atbalsts un jau mēneša vecumā mazais stiprinieks pārcieta savu pirmo operāciju- tika noņemta mēles saknes cista. Miķeļa veselības problēmu saraksts ir garš un tuvākā nākotnē ir gaidāmas vairākas operācijas, tomēr neskatoties uz visām grūtībām puisēns kopā ar vecāku gādību ir sasniedzis daudzas virsotnes un nav gatavs padoties. Miķelīša kopējā attīstība norit daudz lēnāk, nekā citiem viņa vecuma bērniem, tomēr ar katru dienu ir jūtams progress.

Šobrīd Miķeļa lielākā problēma ir runas attīstība, jo pēc gada ir jāsāk apmeklēt skola. Puisēns var pateikt tikai dažus vārdus. Psihiatrs ir uzstādījis diagnozi Bērnības autisms, ko pamatā arī saista ar runas attīstības grūtībām. Tad arī kā viens no ļoti svarīgiem terapijas elementiem ir nozīmēta ABA terapija, ko Miķelis regulāri apmeklēja. ABA terapija tika finansēta no Bērnu slimnīcas fonda, kā arī papildus nodarbības apmaksāja pati ģimene. Kad Miķelis sasniegs 7 gadu vecumu, ABA terapiju vairs neapmaksās un ģimenei tā jāmaksā pašai. Miķelim ir ļoti daudz nodarbību un speciālistu konsultāciju, ko apmaksā pati ģimene no saviem līdzekļiem, taču visam nepietiek un Miķeļa ģimene, tāpat kā daudzas citas ģimenes ir spiestas lūgt sabiedrības atbalstu. Miķeļa ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami EUR 3360 eiro. Mēs katrs varam kļūt par Miķelīša palīgu.

Visi kopā mēs spēsim palīdzēt Miķelim!

 

Projekts ievietots portālā 07.09.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Dominikam Kūlam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 224.30 €