Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Miai Samovičai

Mērķis: Rehabilitācija 7 gadus vecai meitenei
Gadā nepieciešams: 4200


Mia dzimusi priekšlaicīgi, sverot 1090 gramu. Bērna slimības diagnoze: bērnu cerebrālā trieka, spastikā tetraparēze ar kontraktūrām ceļu, pēdu un kreisā elkoņa locītavās. Tagad meitenītei ir septiņi gadi.

Pārvietošanās problēmu dēļ fiziskās iespējas ir ļoti ierobežotas, bet Mia ir aktīva un sabiedriska meitene. Viņa mācās vienā no Rīgas skolām un sekmīgi beigusi 1. klasi. Neskatoties uz fiziskām problēmām, skolā viņai ir daudz draudzeņu.

Kad Miai bija četri gadiņi, ģimene kopā apmeklēja starptautisko klīniku Truskavecā, Ukrainā un konstatēja, ka šī programma ne tikai palīdz bērnam piemēroties dzīves apstākļiem, bet arī attīsta bērnā jaunas iemaņas un spējas. Kopš tā laika Mia Truskavecā bijusi jau 4 reizes. Ārstēšanās rezultātā Mia veica savus pirmos soļus. Pēc katras ārstēšanās reizes parādās ļoti nozīmīgi rezultāti un Mia ļoti priecājas par katru savu panākumu, sapņojot par dienu, kad viņa varēs pati soļot un skriet. Tagad pateicoties izveidotai klīnikā rehabilitācijas sistēmai, Mia jau prot patstāvīgi pārvietoties mājās, un ratiņkrēslu izmantojam tikai pastaigās. Tomēr, lai iemācītu meitenei patstāvīgi pārvietoties, ir nepieciešams turpināt iesākto un atkārtot rehabilitāciju.

Divi rehabilitācijas kursi gadā Miai izmaksā 4200Ls. Mias ģimene saviem spēkiem šo rehabilitāciju bērnam vairāk finansiāli nespēj nodrošināt, tādēļ ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai savam bērnam dotu iespēju pašam staigāt. Palīdzēsim Miai!


2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Mia Samovičai tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 08.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sanitai Megerei-Klevinskai

Palīdzība Arttu Mikael Airiainen

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Venitai Elerei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €