Seko mums Šodien saziedoti jau 978.71 €

Palīdzība Mavrikam Mikosam

Mavrikam ir astoņi gadi. Zēns nespēj sarunāties, bet, pateicoties intensīvām terapijām, spēj saprast, ko viņam saka. Mavrikam trīs gadu vecumā diagnosticēts bērnības autisms.

Mavrikam ļoti interesē motocikli un mašīnas, piekabes un citas tehniskas lietas, ko pats ievēro stāvvietās un uz ceļiem. Zēnam patīk zīmēt, gleznot un krāsot, tādējādi atklājot savu iekšējo pasauli un paužot emocijas, kā arī pastāstot par dienā piedzīvoto. Zēnam patīk klausīties mūziku un spēlēt mūzikas instrumentus.

Mavriks mācās Rīgas 1. speciālā internātpamatskolā. Zēns regulāri apmeklē reitterapiju un peldēšanas nodarbības.  Mavriks dzīvo divatā ar mammu, kas par viņu nepārtraukti rūpējas. Mamma Mavriku cenšas vest sabiedrībā, lai zēns pierastu pie cilvēkiem un spētu justies labi arī citu cilvēku klātbūtnē.

Ar katru gadu ir jūtams progress Mavrika attīstībā un uzlabojas viņa komunikācijas spējas. Ir ļoti svarīgi turpināt ieguldīt maksimāli lielu darbu un pacietību šī smalkā pavediena attīstībā. Tāpēc ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu, lai zēns varētu saņemt ABA terapijas nodarbības 13 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 4201 eiro.

Mavrika māmiņa ir pateicīga visiem līdzcilvēkiem, kas ar cieņu un izpratni, un saviem līdzekļiem palīdz Mavrikam.

Palīdzēsim Mavrikam!

Projektā veiktas izmaiņas 11.11.2019

Projekts ievietots portālā 05.11.2019

Projekts noslēgts 02.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dzintrai Treimanei

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Draugu stipendija 2020

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 067 109.42 €