Seko mums Šodien saziedoti jau 45.00 €

Palīdzība Mavrikam Mikosam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mavrikam nepieciešamā summa saziedota.

Mavrikam ir septiņi gadiņi un diagnostizēts bērnības autisms. Zēnam diagnoze tika uzstādīta trīs gadu vecumā.  Mavriks nespēj sarunāties, bet, pateicoties intensīvām terapijām, spēj saprast, ko viņam saka. Mavriks apmeklē bērnudārzu, bet autisma dēļ ir ļoti sarežģīti iekļauties vienaudžu vidē.

Mavrikam ļoti interesē motocikli un mašīnas, piekabes un citas tehniskas lietas, ko pats ievēro stāvvietās un uz ceļiem garo pastaigu laikā gar pilsētas kanālu, kā arī patiesi priecājas par skulptūrām. Zēnam patīk zīmēt, gleznot un krāsot, tādējādi atklājot savu iekšējo pasauli un paužot emocijas, kā arī pastāstot par dienā piedzīvoto.
Darbojoties virtuvē kopā ar mammu, top dažādas gardas maltītes, ko kopā nobaudīt, skatoties multenes vai atpūšoties pēc aktīvām nodarbēm

Ar katru gaduir jūtams progress Mavrika attīstībā un uzlabojas viņa komunikācijas spējas. Ir ļoti svarīgi turpināt ieguldīt maksimāli lielu darbu un pacietību šī smalkā pavediena attīstībā. Tāpēc ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu, lai zēns varētu saņemt 72 ABA terapijas nodarbības sešu mēnešu garumā. Tam nepieciešami 1500 eiro.

Palīdzēsim Mavrikam!

Projekts ievietots portālā 04.03.2019

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vidai Breikšai

Iespējamā misija

Palīdzība Karlas Krugļikovas aprūpei

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

891 888.07 €