Seko mums Šodien saziedoti jau 794.00 €

Palīdzība Matvejam Kondratovičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Matvejam nepieciešamā summa saziedota.

Steidzama palīdzība nepieciešama mazajam Matvejam. Puisēnam ir 6 gadi, un viņam ir iedzimtas abpusējas griezās pēdas. Jau piektajā dienā pēc piedzimšanas uzsākās puisēna smagais ārstniecības un rehabilitācijas periods, kas vēl nav beidzies. Mazajam neskaitāmas reizes tika veikta ģipsēšana un bijušas vairākas smagas pēdu operācijas, pēc kurām sekojusi intensīva rehabilitācija. Matvejs ir dzīvespriecīgs, aktīvs un ļoti pozitīvs puisēns. Matvejs ir liels Lego fans un ģimene domā, ka viņu dēls būs lielisks arhitekts, jo viņam patīk būvēt skaistas mājas un pilsētas no Lego klucīšiem. Puisēns apmeklē vispārizglītojošo bērnudārzu un priecājas par iespēju būt starp saviem vienaudžiem.

Šogad Matvejam bija operācija, pēc kuras nepieciešamas speciālās ortozes, kuras valsts apmaksā tikai daļēji. Matveja ortozēm nepieciešami 2720 eiro un ģimenei šobrīd šādu līdzekļu nav, jo ir ļoti daudz citu izdevumu saistībā ar dēla rehabilitāciju un pēcoperācijas atlabšanu.

Palīdzēsim kopā mazajam Matvejam saņemt jaunas ortozes! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 05.10.2021

Projekts noslēgts 12.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Palīdzība Ralfam Černašovam

Palīdzība Rasmai Priekulei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 590 865.54 €