Seko mums Šodien saziedoti jau 10,694.29 €

Palīdzība Matīsam Šauam

Mērķis: rehabilitācija 10 gadus vecam zēnam.

Gadā nepieciešami: 3800 lati.

Matīss ir jauks, dzīvespriecīgs, gudrs zēns. Tomēr savā vecumā viņš nevar patstāvīgi staigāt. Garīgi zēns ir pilnīgi vesels, bet fizisku nespēju dēļ viņa attīstība ir aizkavēta.

Matīss 7 mēnešu vecumā pārslimoja vīrusa saslimšanu, kas atstāja smagas sekas zēna veselībā. Tika uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka distoniska forma PM un valodas attīstības aizture.

Matīss mācās Rīgas 45. vidusskolā 2. klasē. 2010. gadā ar ziedotāju atbalstu Matīss saņēma rehabilitācijas kursu Minhenes ortopēdiskajā klīnikā un tika iegādāts trenažieris „Galileo Basic Plus”, lai zēns varētu darboties arī mājas apstākļos.

Šobrīd Matīss jau patstāvīgi var veikt vismaz 50 un vairāk soļus, arī uzlabojusies runa.

Ģimene maksimāli iegulda līdzekļus, spēku dēla ārstniecībā.

2011. gada janvārī Matīss dosies uz Minhenes ortopēdisko klīniku, lai saņemtu kārtējo rehabilitācijas kursu.

 Šādi rehabilitācijas kursi Matīsam jāatkārto 2 reizes gadā. Ģimene pati visus šos izdevumus segt nevarēs, tāpēc lūdz arī ziedotāju palīdzību. Gadā nepieciešami 3800 lati.

Projekts ievietots portālā: 22.09.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Klusais eņģelītis

Palīdzība Aivaram Kudiņam

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 244.67 €