Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Palīdzība Marutai Castrovai

Maruta dzīvo un strādā Ziemeļlatgalē – Balvos, kur viņu pazīst kā iejūtīgu padomu dodošu un uz palīdzību vērstu cilvēku. Aktīvi atbalsta akcijas bēgļu labsajūtas radīšanai. Viņai ir 62 gadi, izaudzinājusi 3 bērnus un ir sava novada patriote. Marutai ir maģistra grāds sabiedrības un iestāžu vadībā, kā arī liela darba pieredze šajā jomā. Kolēģi Marutu raksturo kā mērķtiecīgu, radošu un azartisku, ar milzīgām darba spējām apveltītu cilvēku. Darbs ir viņas sirdslieta, arī šobrīd, neskatoties uz cīņu ar smagu slimību, Maruta mierinājumu rod darbā. Maruta ir vietējās attīstības biedrības “Ritineitis” un pieaugušo neformālās izglītības centra „Azote" vadītāja. Viņas vadībā tiek īstenoti daudz interesanti un vērtīgi kultūras un pieaugušo izglītības projekti Balvos. Aktīvi organizētas bērnu un jauniešu nometnes, dažādas kultūras aktivitātes, ieviestas jaunas idejas. Balvos savulaik dota iespēja pieaugušajiem apgūt augstāko izglītību uz vietas, ko izmantoja arī interesenti no kaimiņu novadiem. Daudz darījusi līdzcilvēku labā. Viņa zin un tic, ka šādu cieņpilnu dzīvi var dzīvot katrs. Darbs nav apstājies, bet Marutai šobrīd nepieciešams cilvēku atbalsts.

Pirms trīs gadiem Marutai ir atklāts krūts vēzis. Viņa visu laiku cītīgi ārstējusies, bet šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Kadcyla, kas citiem pacientiem ir valsts apmaksāts. Marutas gadījumā kompensācija nepienākas, jo slimība vairs nav sākumstadijā. Pirmajiem kursiem Maruta zāles iegādājusi par ģimenes līdzekļiem, bet atlikušajiem 10 kursiem viņa lūdz palīdzību. Vienam kursam nepieciešami 4539  eiro, kopā 10 kursiem nepieciešami 45390 eiro. 

Palīdzēsim Marutai! 

 

 

Projekts ievietots portālā 04.08.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

10 Lapsas Ukrainai

Atkārtota palīdzība Elitai Puķītei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €