Seko mums Šodien saziedoti jau 490.00 €

Palīdzība Martinam Skrīvelim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Martinam nepieciešamā summa saziedota.

Martins ir 8 gadus vecs limbažnieks. Puisēns, neskatoties uz visām savām veselības problēmām, ir dzīvespriecīgs un komunikabls bērns. Martina diagnoze tika uzstādīta, kad viņam bija 1 gadiņš. Martinam ir autosomāli recesīva spastiska paraplēğija, strukturālā epilepsija, iedzimta galvas smadzeņu attīstības anomālija, garīgās attīstības traucējumi, spastiskā diplēģija un cerebrālā trieka. Puisēns nestaigā un nerunā, ikdienā mājās pārvietojas rāpus.

Šajā septembrī Martins uzsāka mācības 2.klasē, kur ar prieku vēro citus bērnus, cenšas atdarināt to darbības. Martins mīl klausīties pasakas, spēlēties ar automašīnām un bumbu.

Martinam ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija, kas ļoti uzlabo puisēna funkcionālo stāvokli un attīsta jaunas prasmes. Puisēnam intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami 2100 eiro. Tā kā Martinu viena audzina viņa mamma, tad šādu līdzekļu viņiem pietrūkst, un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Martinam uzlabot veselību! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 05.09.2022

Projekts noslēgts 19.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inetai Arnoldei

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Atkārtota palīdzība Indrai Kroičai

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 691.68 €