Seko mums Šodien saziedoti jau 785.00 €

Palīdzība Martinam Ruģelim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Martinam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Martinam no Jūrmalas ir 2 gadiņi. Puisēns bija tik ļoti gaidīts mazulis, grūtniecības laikā nekas neliecināja par to, ka vecākus satricinās pēkšņās ziņas par Martina veselības stāvokli. Kaut dzemdības bija plānotas (ķeizargrieziens), tūlīt pēc piedzimšanas mazulītis tika pārvests no Bulduru slimnīcas uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu. Turoties pretī visām sliktajām prognozēm, mēnesi pēc mēneša, vecāki pārvarēja nedienas un dēliņš lēnām atveseļojās un panāca savus vienaudžus attīstībā līdz nelāgam datumam 2023.gada 17.janvārim, kad pieceļoties no rīta, mamma saprata, ka mazais ir kluss, skatās noteiktā punktā, eksistē savā iekšējā pasaulē. Martins pārstāja ēst, pārstāja reaģēt uz apkārtējo cilvēku smaidiem, nesniedzās pakaļ mīļajām mantiņām, neatsaucās uz lūgumiem, nesatraucās no skaņām. Pēc neskaitāmām pārbaudēm testiem un speciālistu konsultācijām Martinam ir piešķirta invaliditāte un īpašā kopšana. Puisēna ikdiena ir aktīva, jo vecāki dara visu, lai palīdzētu dēliņam - ABA terapijas nodarbības, fizioterapija, mūzikas terapija un baseins ir viņu kopējā ikdiena. Pasaule ģimenei ir apgriezusies ar kājām gaisā, jo nekas vairs nav vienkārši un ierasti- visa dzīve ir pakārtota, lai palīdzētu dēliņam. Lai izvadātu Martinu uz dārziņu un nodarbībām tētis ikdienā ir kopā ar dēliņu, bet mamma strādā algotu darbu.

Jau pēc pirmajām 20 ABA terapijas nodarbībām ar Martinu notikušas labas lietas - puisītis vecākus sācis ņemt pie rokas, veidojas acu kontakts un parādījušās pirmās skaņas. Vecākiem tā ir liela laime un ir skaidrs, ka jāturpina iesāktais. Ģimenei ir lieli izdevumi, jo Martinam vienīgā iespēja ir apmeklēt privāto dārziņu un liela ģimenes ienākumu daļa paliek tur un attīstošajām terapijām šobrīd pietrūkst līdzekļi un jālūdz palīdzība. Martinam nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, audiologopēda, ergoterapeita un fizioterapeita nodarbības, tam nepieciešami 6500 eiro, no kuriem 5012 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1488 eiro. Martina ģimene lūdz mūsu palīdzību, mēs noteikti varam sadoties rokās un palīdzēt.

Palīdzēsim Martinam! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Projekts noslēgts 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzība Aldai Kudorei

Pirms lido, iestādi koku!

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 663.54 €