Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.51 €

Palīdzība Mārtiņam Mankevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo nepieciešamā summa ir pietiekoša, lai Mārtiņš turpinātu ārstēties. Tas ir pateicoties tam, ka Mārtiņš pārsūdzēja Nacionālā veselības dienesta lēmumu par zāļu kompensācijas atteikumu. Decembrī Mārtiņš ir saņēmis jaunu lēmumu, kā rezultātā valsts ik mēnesi par Mārtiņa zālēm maksās 1185.72 eiro, bet no ziedojumiem būs jāpiemaksā 1505.82 eiro. 

Mārtiņam ir 21 gads, viņš ar draudzeni dzīvo Ogrē. Mārtiņš strādā par automehāniķi, viņš ir aktīva dzīvesveida piekritējs, kopš bērnības viņš ir spēlējis hokeju.

Pirms pusotra gada Mārtiņš bija nolēmis kļūt par ugunsdzēsēju. Veicot veselības pārbaudes, atklājās izmaiņas asins analīzēs. Veicot padziļinātus izmeklējumus atklājās negaidītais – ļaundabīgs audzējs. Nekādas sūdzības par veselību vai slimības pazīmes Mārtiņš nebija sajutis. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība, veikta operācija. Pēc gadu ilga ārstniecības kursa bija uzlabojums. Lai arī Mārtiņš pats jūtas labi, tomēr šobrīd atkal izmeklējumi uzrāda slimības attīstību. Ārstu konsīlijs kā vienīgo terapiju ir nozīmējis medikamentu Regorafenib gadu ilgam ārstniecības kursam.

Zāles ir ļoti dārgas un maksā 2691.54 eiro mēnesī (cena precizēta 17.10.2018.) . Vienu zāļu devu Mārtiņš ar ģimenes un draugu atbalstu plāno apmaksāt pats. Taču gadu ilgam ārstniecības kursam nepieciešami vēl 29606.94 eiro. Bija cerība, ka šī summa vēl var samazināties par 14 228 eiro, ja Nacionālais veselības dienests piešķirs Mārtiņa ārstniecībai individuālo kompensāciju, taču 12.10.2018. saņemta noraidoša atbilde. Mārtiņš to ir pārsūdzējis. Zāļu cena ir pārāk augsta, lai jaunais puisis to varētu pats samaksāt. Zāles jāsāk lietot pēc iespējas ātrāk, lai ļauno slimību varētu veiksmīgāk uzveikt.

Neskatoties uz smago diagnozi, Mārtiņš jūtas labi un strādā, vienīgi hokeja spēle šobrīd ir atlikta. Mārtiņš ar cerībām raugās nākotnē un tic, ka viss labais vēl ir priekšā. 

Palīdzēsim Mārtiņam!

Projekts ievietots portālā 08.10.2018

Projekts noslēgts 20.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Stiprini stipros

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.65 €