Seko mums Šodien saziedoti jau 2,960.11 €

Palīdzība Martai Burmistrovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Martai nepieciešamā summa saziedota.

Martiņai ir 21.hromisomas trisomija jeb Dauna sindroms. Bet tas netraucē augt, attīstīties un priecēt apkārtējos ar savu sirsnīgu smaidu un atvērto sirsniņu. Martiņa aug ģimenē kopā ar 2 vecākiem brāļiem un māsu, viņai ir tik plaša sirds, ka pietiek mīlestības, lai katru dienu visus samīļotu.

Jau 1.dzīves gadā Martiņai ir bijušas 3 operācijas un viss ir veiksmīgi izdarīts, un tagad speciālisti kopā ar ģimeni nepārtraukti strādā ar Martu, lai viņu attīstītu un lai dzīvē viņa varētu būt patstāvīgs cilvēks un par sevi parūpēties. Lai palīdzētu Martiņai, mamma ir pabeigusi Montessori kursus un mājās ar viņu regulāri strādā.

Martai ir 7 gadi un viņa pazīst visus burtus un daudzus var nosaukt, skaita līdz 5, zina krāsas, bet vēl nerunā. Martiņa apmeklē bērnu dārzu kopā ar asistentu. Meitenīte ir izgājusi vairākus rehabilitācijas kursus Gaiļezerā, regulāri iet uz masāžām un uz individuālām fizioterapijas nodarbībām. Bez tā visa, lai viņa varētu socializēties sabiedrībā, mācēt uzvesties un kontrolēt savas emocijas, viņa 2 reizes nedēļā apmeklē grupas un individuālās nodarbības Jelgavā  “Iespēja izaugsmei”, kur izmantojot dažādas metodes, attīsta Martu kā personību. Martai līdz skolas gaitām palicis 1 nepilns gads un ir aktīvi jāstrādā pie tā, lai viņa sāktu runāt. Un ir progress, parādās jaunas zilbes, jauni vārdiņi. Arī ar uzvedību jau paliek vieglāk. Ir vajadzīga pacietība, darbs un protams, finanses, jo šīs nodarbības valsts neapmaksā. Ģimene lūdz palīdzību mums, lai daļēji segtu izdevumus, kuri saistīti ar Martas attīstības nodarbībām Jelgavā. Jo ģimene pati sedz transporta izdevumus, lai varētu Martu atvest uz šīm nodarbībām no Bauskas uz Jelgavu un atpakaļ , kā arī apmaksā fizioterapiju un reitterapiju.

Martai rekomendētas montessori, logopēda un alternatīvās izglītības un uzvedības terapija. Nodarbības mēnesī izmaksā 196 eiro, gadā nepieciešami 2352 eiro. 

Marta ir saules stariņš drēgnajā ikdienā, kurš spēj sasildīt, pat bez vārdiem, tikai ar savu klātbūtni un smaidu! Palīdzēsim saulstariņam! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 11.11.2020

Projekts noslēgts 03.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nikitam Burijam

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Uldim Vasiļevskim

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 124.31 €