Seko mums Šodien saziedoti jau 437.00 €

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa saziedota.

Markuss ir smaidīgs un dzīvespriecīgs 12 gadīgs zēns no Ropažiem. Markuss bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, piedzima pilnīgi vesels, bet pirmajā dzīves gadā smagi saslima ar meningītu.  Smagās slimības rezultātā Markusam ir garīgās un vispārējās, kustību, valodas un dzirdes attīstības aizture. Puisēns nerunā, neraksta, nelasa, nesen sācis izmantot zīmju valodu. Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā osteopātu, logopēdu, delfīnterapiju, nepieciešamos medikamentus, ārstniecību Sanktpēterburgā, Bioakustisko korekciju un mikropolarizāciju. Ikdienā aiziet lieli līdzekļi, lai Markusam nodrošinātu visu nepieciešamo ārstniecību un rehabilitāciju.

Šobrīd ģimenē aug 2 bērni un rudenī gaidāms ģimenes pieaugums. Tētis šobrīd nestrādā, un mamma gatavojas dekrēta atvaļinājumam, lai uzņemtos rūpes par ģimenes pieaugumu. Izdevumi ģimenei ir lieli un nākotnē tie pieaugs, tādēļ ģimene lūdz mūsu atbalstu Markusa rehabilitācijai. Markusam nepieciešami 3 rehabilitācijas kursi gadā Rehabilitācijas centrā Poga par kopējo summu 2160 eiro un audiologopēda nodarbības par kopējo summu 675 eiro, lai apgūtu alternatīvās komunikācijas metodiku, ar kuras palīdzību Markusu spēs saprast citi bērni, tai skaitā skolasbiedri, skolotāji un ģimene. Kopā nepieciešami 2835 eiro.

Mums kopā jāpalīdz Markusam! Kopā mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 06.07.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Tatjanai Gabrusenokai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Annai Dumai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 059 726.67 €