Seko mums Šodien saziedoti jau 471.85 €

Palīdzība Markusam Lauskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa saziedota.

Markusam no Dzērbenes ir 7 gadi. Puisēns ir ļoti dzīvespriecīgs un aktīvs un katru dienu sapņo, ka varēs sākt skriet un spēlēt futbolu kopā ar saviem vienaudžiem. Tomēr Markusa dzīvesstāsts ļoti atšķiras no citiem bērniem, jo puisēns pasaulē nāca pāragri 29 grūtniecības nedēļā. 3 smagus un garus mēnešus cīnījās par savu dzīvību bērnu klīniskās slimnīcas Intensīvās terapijas nodaļā – pārcietis vairākas asins pārliešanas procedūras un cīnījies par elpošanu. Atgriežoties mājās, Markuss sāka velties tikai gada vecumā, viņa fiziskā attīstība noritēja lēnāk nekā citiem bērniņiem šajā vecuma posmā. Divu gadu vecumā puisēnam tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un noteikta invaliditāte. Markusa vecāki pielika lielas pūles un darbu, lai Markuss varētu patstāvīgi sākt staigāt. Tika veikta intensīva rehabilitācija, botulīna injekcijas, bet, laikam ejot, Markuss patstāvīgi staigāt neuzsāka. Lai Markusam nodrošinātu labākus apstākļus- ģimene mainīja dzīvesvietu, Markusa tētis pameta darbu, lai vairāk būtu kopā un palīdzētu dēliņam, un Markusa mamma kļuva par vienīgo apgādnieku ģimenei.

Lai samazinātu Markusa kāju deformāciju, šogad zēnam tika veikta abu kāju operācija un pēcoperācijas periodā ļoti nepieciešamas speciālās kāju ortozes un intensīvs rehabilitācijas kurss rehabilitācijas centrā "Poga". Speciālās ortozes izmaksā 5201.28 eiro, daļu summas 300 eiro apmērā apmaksās pašvaldība un daļu summas 1707.92 eiro apmērā apmaksās valsts. Ģimenei pašiem jāmaksā 3193.36 eiro. Intensīvais rehabilitācijas kurss izmaksā 2015 eiro. Kopā Markusam nepieciešami 5208.36 eiro. Ģimenei šobrīd nav šādu līdzekļu. Markusa ģimene nekad nav lūgusi palīdzību no citiem, bet paši bijuši tie, kas cenšas palīdzēt līdzcilvēkiem. Ģimenei šobrīd ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts, lai Markuss nostātos uz savām kājām. Kopā mēs varam palīdzēt!

Markusam jāstaigā!

Projekts ievietots portālā 30.04.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mārim Pavāram

Namiņš bērniem

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 052 187.05 €