Seko mums Šodien saziedoti jau 1,555.90 €

Palīdzība Markusam Bluķim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa saziedota.

Markuss ir 16 gadus vecs rīdzinieks, kurš ļoti mīl savu dzimto pilsētu un nevēlas dzīvot nekur citur. Markuss ir pozitīvs, dzīvespriecīgs un atklāts jaunietis ar lielu empātiju un novērošanas spējām. Markuss jau kopš bērnības katru dienu sadzīvo ar uzstādīto diagnozi – cerebrālā trieka, kas liedz viņam patstāvīgi pārvietoties.

Markuss šogad uzsāks mācīties vidusskolā, viņam mīļākie mācību priekšmeti ir mūzika, latviešu valoda un ģeogrāfija. Zēns ļoti mīl klausīties mūziku – sevišķi mīļas viņam ir grupas “Dzelzs vilks” un “Prāta vētra”. Markuss ir arī liels klasiskās mūzikas cienītājs. Zēna dienas lielākā daļa paiet sēžot ratiņkrēslā, kas ļoti veicina ķermeņa deformāciju, un rehabilitācijas speciālisti steidzami rekomendē speciāli izgatavotu sēdēšanas sistēmu – Sitting System, kas palīdzētu Markusu noturēt taisni un zēns nesvērtos uz vienu pusi. Diemžēl šāda sistēma izmaksā 3600 eiro un Markusam nepieciešama mūsu palīdzība, jo ģimenei šobrīd nav tādu līdzekļu.

Palīdzēsim kopā Markusam! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.08.2021

Projekts noslēgts 10.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Dakteris POGA

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 421 710.21 €