Seko mums Šodien saziedoti jau 1,220.00 €

Palīdzība Markam Koreckim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markam nepieciešamā summa saziedota.

Marks ir 8 gadus vecs puisēns, kurš pasaulē nāca priekšlaicīgi, tāpēc kādu laiku atradās kritiskā stāvoklī un mediķi cīnījās par viņa dzīvību. Kad Markam palika 9 mēneši, tika uzstādīta smaga diagnoze – cerebrālā trieka. Ģimenei tas bija liels un smags pārdzīvojums un reizē izmisums, bet tā nevienu mirkli nepadevās un uzsāka cīņu par Marka veselību un nākotni. Marks līdz šim brīdim apmeklē rehabilitācijas nodarbības, speciālistus, čakli un ar interesi apgūst jaunas lietas. Marks mācās vispārizglītojošā skolā, ir liels gudrinieks un prātvēders. Marku aizrauj dabas pētniecība, matemātika, patīk rakstīt un zīmēt. Puisēns ar prieku dodas pastaigās pa mežu. Marks ir tāds pats puika ar tādām pašām interesēm kā citiem viņa vienaudžiem, tikai vienīgā atšķirība ir Marka pārvietošanās grūtības. Katrs Marka solis prasa lielu piepūli un spēku, bet puisēns nevēlas padoties un pacietīgi apmeklē katru rehabilitācijas nodarbību.

Pagājušā gada rudenī Markam tika veikta sarežģīta muguras operācija Vācijā, pēc kuras ir ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija. Ģimene līdz šim visu rehabilitāciju ir centušies apmaksāt paši un šobrīd ir pienācis brīdis, kad mums jāpalīdz Markam nostāties pašam uz savām kājiņām. Marka rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 3000 un mums kopā jāpalīdz.

Palīdzēsim kopā Markam!

Projekts ievietots portālā 27.05.2021

Projekts noslēgts 22.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība dzīvniekiem

Atbalsts Ukrainas tautai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 039 957.14 €