Seko mums Šodien saziedoti jau 3,070.00 €

Palīdzība Mārim Pavāram

Sirsnīgs paldies, Mārim nepieciešamā summa ir saziedota.

Mārim ir 10 gadi. Zēns ir dzīvespriecīgs, smaidīgs, atraktīvs un ļoti gudrs. Māris mācās Rīgas pilsētas sākumskolā 2 klasē, ir ļoti centīgs, motivēts un vēlas izzināt katru lietu pasaulē. Diemžēl Māri ierobežo viņa diagnoze cerebrālā trieka, kas zēnu ir iesprostojusi savā ķermenī, un katra diena zēnam ir cīņa par katru kustību, katru burtu, zilbi un vārdu.

Māris nerunā, bet viņa emocionālā un intelektuālā attīstība nav traucēta. Viņš lieliski spēj izteikties ar zīmju valodu un darbībām, brauc patstāvīgi ar elektrisko ratiņkrēslu, starpbrīžos spēlē ar saviem klasesbiedriem futbolu. Ģimene kopā ar Māri šobrīd izmanto speciālo alternatīvās komunikācijas ierīci Tobii, ar kuras palīdzību zēns veiksmīgi spēj sazināties ar skolotājiem un saviem klasesbiedriem, izpildīt klasē dotos uzdevumus un mājas darbus. Diemžēl šī ierīces versija intensīvajā ikdienas lietošanā saslēgta ar datoru ir grūti pieliekama pie ratiņkrēsla, nav triecienizturīga un Māris to nevar izmantot nepārtraukti ikdienas gaitās. Viņam speciālists rekomendē Tobii Dynavox-i-15 un tās speciālo programmu, ko varēs lietot ikdienā komunikācijas uzlabošanai un vēl veiksmīgākai mācību vielas apgūšanai.

Šī ierīce ir skatiena navigācijas iekārta, kas paredzēta stiprināt pie ratiņkrēsla, un ar tās palīdzību Māris saziņā izmantotu rakstītu valodu, personalizētu darba virsmu. Šajā ierīcē būtu jau salikti visi nepieciešamie temati gan ikdienai, gan akadēmisko zināšanu apgūšanai un vieglu piekļuvi nepieciešamajām interneta vietnēm.

Ierīces cena ir ļoti dārga un tā maksā EUR 15982,89, bet tā ir Māra valoda un zēna nākotne, lai varētu iekļauties un kļūt par pilnvērtīgu sabiedrības locekli. Zēna ģimenei nav šādu līdzekļu ierīces iegādei, un viņi lūdz mūsu palīdzību. Kopā mēs varam sagādāt Mārim un viņa ģimenei šo iespēju! Kopā mums visiem izdosies!

Atbalstīt Māri var arī iegādājoties īpašo labdarības iepirkuma maisiņu LABA SOMA. Meklē savu unikālo somu šeit. 

 

 

Projekts ievietots portālā 01.10.2020

Projekts noslēgts 29.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 748.21 €