Seko mums Šodien saziedoti jau 8,849.50 €

Palīdzība Mārim Arolam

11. oktobra rīts ir pienācis ar sēru vēsti. Māris ir devies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei un draugiem. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par sniegto cerību. 

Mārim no Dobeles novada ir 54 gadi. Šobrīd viņam ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai iegādātos medikamentus cīņai ar smagu slimību - barības vada vēzi. Slimība tika atklāta pirms nepilna gada. Ārstu konsīljs šobrīd ir izrakstījis valsts neapmaksātas, dārgas zāles - Nivolumab, kas izmaksā 2876,79 eiro ik pēc 2 nedēļām. Mārim nepieciešams 12 mēnešu zāļu kurss, kura kopējās izmaksas ir 69 042,96 eiro. 

Līdz slimībai Māris strādāja. Viņs ir bijis gan traktorists, gan kombainieris, dienējis ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, strādājis celtniecībā, brīvajā laikā viņš spēlēja futbolu. Slimība visu nolikusi uz pauzes. Nespēks, reiboņi, slikta pašsajūta un nespēja normāli uzņemt pārtiku, strādāt tā šobrīd ir Māra ikdiena. Dārgās zāles ir Māra vienīgā cerība. 

Māris dzīvo divatā ar sievu, un summa, kas nepieciešama zāļu iegādei, ir pārāk liela, lai to spētu apmaksāt viņi paši.

Palīdzēsim!

 

Projekts ievietots portālā 27.07.2023

Projekts noslēgts 11.10.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Alanam Šulcam

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Lienei Zībergai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 816.94 €