Seko mums Šodien saziedoti jau 1,290.10 €

Palīdzība Marekam Odumiņam

Marekam ir 29 gadi un viņš dzīvo Bauskā. Pēc pārgalvīga lēciena uz galvas ezerā pirms sešiem gadiem, Mareks ir zaudējis roku un kāju kustības. Bet par spīti visam viņa moto ir: “Tu man vari atņemt kājas un rokas, bet nekad neatņemsiet man manu smaidu”. Mareks ir atradis veidu kā dzīvot pēc nelaimes, tomēr viņam ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Pēc nelaimes ārsti pusgada garumā cīnījās par viņa dzīvību. Un tas izdevās! Ja pārvietoties Mareks var ar ratiņkrēsla palīdzību, tad roku kustības, kā piemēram, lai paēstu, nomazgātos, Mareks pats nevar veikt, tam vienmēr vajag kādu palīgu. Marekam daudz palīdz mamma un par savu invaliditātes pensiju viņš algo arī asistentu. Līdz ar nelaimi, atklājās Mareka gleznošanas talants. Mareks glezno īpašā viņam iespējamā veidā - turot otu mutē. Mareka darbus var apskatīt un iegādāties šeit. Krāsas no tūbiņas izspiest palīdz asistents. Mareks nesūdzas un ir optimists, glezno, darbus arī pārdod, darbojas ar speciālu datorprogrammu, kas ļauj viņam būt aktīvam sociālajos tīklos.

Mareka sapnis ir iegūt lielāku neatkarību no līdzcilvēkiem, tādēļ ļoti svarīga ir regulāra rehabilitācija, kur ik reizi tiek stiprināta muskulatūra un sasniegts neliels, bet tomēr progress stāvokļa uzlabošanā. Hāpsalu rehabilitācijas centrā Igaunijā Mareks ir atradis labus speciālistus un jau daudzu gadu garumā ar ziedotāju atbalstu saņem tur rehabilitāciju. Rudenī plānots nākamais 26 dienu rehabilitācijas kurss, kuram nepieciešami 3504 eiro. Marekam šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Marekam!

Projekts ievietots portālā 19.07.2018

Projekts noslēgts 10.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Iļjam Baranovam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

93 293.13 €