Seko mums Šodien saziedoti jau 6,660.00 €

Palīdzība Maratam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Maratam nepieciešamā summa operācijai ir saziedota.

Katrs vecāks cer, lai viņa bērniņš piedzimtu vesels. Diemžēl Marata vecākiem bērna piedzimšanas prieku aizēnoja iedzimta auss patoloģija - mikrotija. Zēnam nebija izveidojusies labā ārējā auss, līdz ar to Marats arī nedzird ar labo ausi. 

Pašlaik Maratam ir 11 gadi, zēns mācās 5. klasē, nodarbojas ar sportu. Zēns sapņo par to, ka viņam veiks operāciju un izveidos ausi. Bērni skolā zēnu apsaukā par bezausi, kas Maratam rada lielus pārdzīvojumus. Zēnam rodas kompleksi, ar kuriem jācīnās vecākiem, jāskaidro bērnam, ka viņš ir tāds pats kā citi bērni, tikai bez auss. Marats ļoti vēlas būt tāds pats kā visi citi bērni. 

Iedzimtas auss attīstības anomālijas pasaulē ir salīdzinoši retas, tikai 1 no 7000–8000 jaundzimušo. Šīs retās diagnozes dēļ, speciālistu šajā sfērā ir ļoti maz. Vecāki atraduši profesoru Austrijā, kas nodarbojas ar šāda veida pataloģijām jau 25 gadus. Profesors iesaka rīkoties nekavējoties, jo šis ir ļoti labs vecums bērnam, lai veiktu operāciju, jo krūškurvis līdz tam nav pilnībā nobriedis. Kā izejas materiāls tiek izmantots 7.–10. ribas skrimslis, to ņemot un veidojot auss karkasu – skrimšļa skeletu.  Pēc 13 gadu vecuma šis skrimslis sāk sacietēt un veikt šo operācijas posmu kļūst neiespējami.

Operācijas izmaksas sastāda 50000 eiro, to veiks klīnikā Vīnē, Galvas un kakla slimību institūtā. Ģimenei nav tādu līdzekļu, tādēļ ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu.  Vecāki no saviem līdzekļiem segs ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Dzīvot bez auss nav nāvējoša slimība, bet tas ir ļoti emocionāli sāpīgi, jo gandrīz katrs norāda uz bērnu, apsaukā un pazemo.

Marata vecāki ļoti cer uz sapratni un jau iepriekš pateicas visiem.

Palīdzēsim Maratam!

 

Projekts ievietots portālā 16.10.2018

Projekts noslēgts 28.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Atbalsts Daniilam Greiškānam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Reimosam Blūmam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

268 264.19 €