Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Mārai Cāzerei

 Mērķis: rehabilitācija  12 gadu vecai meitenītei

 Gadā nepieciešams: 2300 lati.

Multipli galavaskausa lūzumi pēc autoavārijas, tetraparēze. Māra ir vājredzīga, guļoša un sver aptuveni 40 kg.  Māras tētis autoavārijā gāja bojā. Mamma meiteni audzina viena pati.
Mārai ir nelielas kustības rokās. Ar palīdzību spēj mīt velotrenažieri. Ir saglabājušās prāta spējas, kaut arī meitene nerunā, adekvāti reaģē uz situāciju.
 Māra kopā ar mammu apmeklē speciālo pirmsskolas iestādi „Cerībiņa”, Saldū. Meitenei patīk vizuālās mākslas un mūzikas nodarbības. Apmeklē dažādus koncertus, teātra izrādes un ekskursijas, kuras neprasa tālākus pārbraucienus. Māra regulāri nodarbojas ar sporta aktivitātēm gan mājās, gan Kuldīgā, apmeklējot fizioterapeitu.

Mārai nepieciešams nodrošināt fizioterapijas un masāžas kursu pie fizioterapeita, vienu reizi gadā ieteicams rehabilitācijas kurss sanatorijā „Jaunķemeri” un smadzeņu treniņš ar datorprogrammas palīdzību.
Gadā kopā nepieciešami 2300 lati.  
Māras mamma saviem spēkiem to meitai nodrošināt nevar, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību.

Projekts ievietots portālā: 14.07.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros 2021

Atkārtota palīdzība Guntai Sārtaputnai

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €