Seko mums Šodien saziedoti jau 2,217.75 €

Palīdzība Maksimam Viskrebencevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Maksimam nepieciešamā summa saziedota.

Maksimam ir 6 gadi. Puisēns piedzima vesels un stiprs bērns. Neilgi pēc dzimšanas puisēnam sāka palielināties bilirubīns asinīs, bet ārsti rīkojās novēloti un tā rezultātā asins apmaiņas operācija tika veikta par vēlu un augstā bilirubīna dēļ tika bojātas Maksima galvas smadzenes. Diemžēl notika neatgriezeniskais un puisēnam ir uzstādītas diagnozes- spastiska kvadriplēģiska cerebrālā trieka, Diskinētiska cerebrālā trieka, horeja, atetoze, distonija.

Maksimam un viņa ģimenei visa dzīve sagriezās ar kājām gaisā un zēna ikdiena tāpat kā ģimenes ikdiena ir nemitīga rehabilitācija, speciālistu apmeklējumi, ārsti un konsultācijas. Līdz šim brīdim visas rehabilitācijas nodarbības ģimene sedza paši no saviem līdzekļiem. Šobrīd ir pienācis brīdis, kad ģimenei ir jālūdz mūsu atbalsts, jo Maksima rehabilitāciju nedrīkst pārtraukt ne mirkli, jo katra nodarbība Maksimam ir svarīga un dod pozitīvus rezultātus.

Maksims ir ļoti smaidīgs, sirsnīgs, pacietīgs un dzīvespriecīgs puisēns. Viņam ļoti patīk dzīvnieki, putni un sevišķi pīles. Katru dienu marksisms ar speciālo riteni brauc pats uz veikalu, pērk maizīti un tad brauc, barot putnus. Katru dienu trīs stundas puisēns apmeklē speciālo bērnudārzu un pārējo dienas daļu aktīvi apmeklē rehabilitācijas nodarbības. Maksims bez kurnēšanas čakli vingro, izpilda visus vingrinājumus. Zēns vienmēr ir labā garastāvoklī un spēj iepriecināt arī savus līdzcilvēkus. Kaut arī puisēns nerunā, bet visu ļoti labi saprot un spēj komunicēt ar apkārtējiem ar speciālu programmu GO Talk.

Maksima rehabilitācijai šobrīd ļoti nepieciešami EUR 4170, kas nodrošinātu divus intensīvos Therasuit 2 kursus, ergoterapijas un audiologopēda nodarbības un GEO gaitas robota nodarbības. Mums jāpalīdz, lai puisēns arvien vairāk varētu iekļauties sabiedrībā un starp saviem vienaudžiem. Palīdzēsim Maksimam!

Projekts ievietots portālā 17.09.2020

Projekts noslēgts 01.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Demidam Purvinskim

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Gājputni

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 276.69 €