Seko mums Šodien saziedoti jau 3,389.12 €

Palīdzība Maksimam Morozovam

Maksimam nepieciešamā summa ir saziedota. Sirsnīgs paldies ziedotājiem!
Maksims ir 7 gadus vecs zēns, kas savā dzīvē pārcietis vairākas sirds operācijas. Maksimam ir iedzimta sirdskaite, psihomotorās attīstības aizture un autiska spektra traucējumi. 

Neskatoties uz zēna veselības stāvokli, Maksims ir dzīvespriecīgs, patīk komunicēt ar apkārtējiem. Viņam patīk spēlēties ar mājdzīvniekiem, interesējas par sadzīves tehniku, un kā aizraujošākās rotaļlietas ir putekļu sūcējs un virtuves katliņi. Maksims regulāri apmeklē logopēdu, Montessori nodarbības. Saņem rehabilitācijas NRC „Vaivari” un masāžas kursus.

Lai arī Maksimam jau ir septiņi gadi, joprojām nav noteikta precīza diagnoze. Klīniski ir aizdomas par Costello sindromu. Taču līdzšinējie izmeklējumi nekādu patoloģiju neuzrāda un  diagnozi precizēt Latvijā šobrīd nav iespējams. Kamēr Maksimam netiks noteikta precīza diagnoze, nevar paredzēt tālāko slimības attīstības gaitu un zēna vispārējo attīstību. Pašlaik ir radusies iespēja veikt ģenētiskas analīzes Vācijā. Tā ir cerība noskaidrot, kas notiek ar Maksimu, un kā zēnu iespējams ārstēt.

Ir ļoti grūti dzīvot, nezinot, kas notiek ar tavu bērnu. Maksima vecāki lūdz ziedotāju atbalstu ģenētisko analīžu apmaksai. Ģenētisko analīžu veikšanai nepieciešami 4000 eiro.

Palīdzēsim Maksimam!

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Projekts ievietots portālā:10.03.2014., pēdējās izmaiņas 31.03.2014.  

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

DOD PIECI 2021

Klusais eņģelītis

Palīdzība Matīsam Balsim

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 616 735.66 €