Seko mums Šodien saziedoti jau 1,555.90 €

Palīdzība Maksimam Kazarovecam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Maksimam nepieciešamā summa saziedota.

Vienpadsmit gadus vecais Maksims ir mīļš un labestīgs zēns. Diemžēl viņam ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija. Lai Maksims varētu attīstīties un pielāgoties ikdienas dzīvei, jau kopš divu mēnešu vecuma ar zēnu strādā dažādi speciālisti. Pateicoties ieguldītajam darbam, uzlabojumi bērna uzvedībā un ikdienas gaitās ir ļoti manāmi. Šobrīd galvenā problēma ir valodas attīstība, kas apgrūtina Maksima komunikāciju ar apkārtējo pasauli.

Zēns pabeidza 5. klasi, viņa mīļākie priekšmeti ir sports un datorklase. Zēna ģimene ir pateicīga katram ziedotājam par dāvināto iespēju apmeklēt defektologa – logopēda nodarbības gada garumā, jo pēc sniegtās iespējas zēnam ir novērota pozitīva dinamika runas attīstībā. Pateicoties regulārajiem apmeklējumiem, vārdu krājums ir papildināts, kā arī ir novērota dinamika uzvedībā.

Maksima ārstējošie ārsti rekomendē ABA terapijas intensīvo kursu, kas ir individuāli pielāgota terapija Maksimam. Speciālisti redz iespēju strādāt un attīstīt zēna komunikācijas prasmes un valodu, kā arī šī terapija ir lielisks un neatsverams atbalsts ģimenei. Intensīvam ABA terapijas kursam nepieciešami 1200 eiro un ģimenei šobrīd nav šādu līdzekļu, jo viņi apmaksā daudzas citas dēla attīstošās terapijas un vajadzību ikdienā ir ļoti daudz. Maksima ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt.

Palīdzēsim kopā Maksimam! Mums tas izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 04.08.2021

Projekts noslēgts 26.08.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aigaram Mežulim

Piepildi bērniņa sapni!

Atbalsti rūpju bērniņus!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 421 710.21 €