Seko mums Šodien saziedoti jau 786.00 €

Palīdzība Magdalēnai Smiltniecei

Paldies ziedotājiem par atbalstu Magdalēnai. Turpmākie ziedojumi tiks izlietoti Magdalēnas nākošajiem rehabilitācijas kursiem, kas būs nepieciešami.

Magdalēnai no Rīgas ir 11 gadi. Meitenei ir cerebrālā trieka un labās puses parēze. Magdalēnas vecāki dara visu iespējamo, lai meitiņa saņemtu regulāru rehabilitāciju. Intensīva darba rezultātā Magdalēna patstāvīgi staigā un apmeklē vispārizglītojošo skolu, kur ar lielu centību mācās un apgūst pamatizglītību. Paralēli mācībām Magdalēna apgūst flautas spēli un ar viņu individuāli strādā pedagogi. Magdalēna ir ļoti centīga, strādīga un dzīvespriecīga meitene, kura ar lielu entuziasmu integrējas sabiedrībā un starp saviem vienaudžiem. Magdalēnai ir divas vecākas māsas, mamma un tētis, kas ir meitenītes galvenie atbalstītāji un cīņu biedri.

Šī gada martā Magdalēnai tika veikta labās kājas operācija, pagarinot Ahileja cīpslu, lai koriģētu meitenes gaitu. Speciālisti rekomendē pēc operācijas intensīvu rehabilitāciju vesela gada garumā. Intensīvās rehabilitācijas izmaksas gadam sastāda 5715 eiro, no kuriem 585 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 5130 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo tā vēl ir ļoti daudz citu izdevumu, lai stiprinātu meitenītes fizisko un garīgo veselību.

Palīdzēsim kopā Magdalēnai sasniegt jaunas virsotnes! Kopā mums izdosies palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 25.04.2023

Projekts noslēgts 06.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas bēgļu atbalstam

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Stiprini Stipros

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 517.77 €