Seko mums Šodien saziedoti jau 8,008.00 €

Palīdzība Lindai Grīgerei

Sirsnīgs paldies par palīdzību! Lindai nepieciešamā summa ir saziedota un jau drīzumā meitene saņems insulīna sūkni!

Mazajai liepājniecei Lindai 1.tipa cukura diabētu konstatēja 2011. gada jūnijā. Lai kontrolētu cukura līmeni asinīs, tika izmantotas šprices, kuras diemžēl nedeva vēlamo rezultātu. Meitenei tika Izmēģināts insulīna pumpis un bērna pašsajūta manāmi uzlabojās.

Tagad Lindiņai ir 4 gadi, meitenīte apmeklē bērnudārzu. Linda ir aktīva un sabiedriska meitenīte, viņai patīk dziedāt,  braukt ar divriteni. Ņemot vērā, ka  Linda ir aktīvs un kustīgs bērniņš, tad cukura līmenis nokrīt zemu samērā ātri.  Bērnam ar 1.tipa cukura diabētu ir raksturīgas samērā biežas cukura līmeņa svārstības, ko nosaka bērna vecuma īpatnības un grūti prognozējamas dažādas intensitātes fiziskās aktivitātes.

No šobrīd pieejamiem insulīna terapijas veidiem visieteicamākais ir insulīna ievade ar insulīna sūkni, kas ļauj samazināt cukura līmeņa pazemināšanas risku sporta nodarbību laikā, kā arī maksimāli precīzi pielāgo insulīna devu nakts laikā.

Galvenais ieguvums, lietojot insulīna sūkni, ir diabēta kompensācijas uzlabošanā un nopietnu komplikāciju novēršanā, pie nosacījuma, ka pacients adekvāti veic pārējos diabēta pašaprūpes etapus – cukura līmeņa regulāru paškontroli, uztura režīma ievērošanu un insulīna ievadi. 

Lai mazā meitenīte justos droši un spētu ikdienā sadzīvot ar smago slimību, ir nepieciešams insulīna pumpis, ko Linda varētu lielot visu laiku. Insulīna pumpītis atvieglotu dzīvi gan Lindai, gan arī meitenītes vecākiem. Insulīna pumpīša „Paradigm VEO 754” iegādei nepieciešami 1950 lati.  Lindas māmiņa no ģimenes līdzekļiem nodrošinās insulīna pumpīša katetrus, kas būs  jāiegādājas katru mēnesi. 

Palīdzēsim Lindai!

Projekts ievietots portālā: 08.10.2012, pēdējās izmaiņas 05.11.1012.

Projekts ievietots portālā 22.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu feja

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 854 509.00 €