Seko mums Šodien saziedoti jau 3,497.00 €

Palīdzība Līnai Zaķei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Līnai nepieciešamā summa ir saziedota.

Līnai ir 12 gadi, meitene piedzima ar smagu un retu  slimību - mikrodelēcijas sindromu. Līnai ir mikrocefālija un smaga garīga atpalicība. Līna pati nespēj staigāt, viņa rāpo. Meitene nerunā, un pati nespēj ēst, barošana notiek caur gastrostomu. Līnas lielākais ikdienas atbalsts ir mamma, kura nenogurstoši rūpējas par savu meitiņu. Lai arī Līvas pārvietošanās iespējas ir ļoti ierobežotas, ģimene cenšas nodrošināt regulāras pastaigas un izbraukumus, lai Līna būtu kopā ar ģimeni. Līnai tā ir liela laime būt kustībā un baudīt dabu.

Līnai ļoti nepieciešams speciāls riteņkrēsls, kur var uzlikt īpaši viņai piemērotu sēdēšanas sistēmu, kuru izgatavo individuāli. Riteņkrēsls maksā 2590 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1439,20 eiro. Starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Līnas vecākiem šobrīd nav iespējas, lai apmaksātu atlikušo summu, tādēļ lūdz mūsu palīdzību. Līnas riteņkrēslam nepieciešami 1150,80 eiro.

Palīdzēsim un atbalstīsim Līnu! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 24.03.2023

Projekts noslēgts 29.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Palīdzība Inai Baurdai

Palīdzība Samantai Sīlei

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 160 100.59 €