Seko mums Šodien saziedoti jau 1,010.00 €

Palīdzība Lienai Lūsei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti papildus rehabiltācijai un medikamentu apmaksai. 

Lienai ir 27 gadi, viņa ir 2 gadus vecas meitiņas mamma un ir otra bērniņa gaidībās, kuram pasaulē jānāk februāra beigās. Ģimene dzīvo Madonas novadā.  Diemžēl gada nogalē Lienai palika slikti, parādījās labās puses vājums un valodas traucējumi. Viņa tika nekavējoties nogādāta slimnīcā - jaunajai sievietei tika konstatēts maģistrāls parciāls cerebrāls infarkts, tika veikta operācija un uzsākta ārstēšana.

Šīs slimības rezultātā Lienai jāmācās no jauna runāt, lasīt un rakstīt, nepieciešams logopēds, fizioterapija un ergoterapija. Tāpēc Lienai rekomendēta intensīva rehabilitācija. Liena jau šobrīd saņem 10 dienu valsts līdzfinansētu rehabilitāciju, taču viņai rekomendēts turpināt vēl 14 dienu kursu, lai izvairītos no grūtniecības sarežģījumiem un uzlabotu savu veselības stāvokli.  

Pēc mazuļa piedzimšanas Lienai jāplāno rehabilitācija vēl vismaz divas reizes tuvākā gada laikā. Viens rehabilitācijas kurss Rehabilitācijas centrā "Jaunķemeri" izmaksā 588 eiro, 3 kursiem kopā nepieciešami 1764 eiro. Ar vīra algu var tikai uzturēt ģimeni, bet apmaksāt rehabilitāciju nebūs iespējams. Tādēļ šobrīd jaunā ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Lienai!

Projekts ievietots portālā 17.01.2019

Projekts noslēgts 15.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Guntai Odriņai

Stiprini Stipros!

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

826 674.48 €