Seko mums Šodien saziedoti jau 2,217.75 €

Palīdzība Leonarda Gailīša aprūpē

Leonards ir sirsnīgs, smaidošs 15 gadus vecs zēns, bet iedzimtas patoloģijas dēļ viņš nerunā. 7 gadu vecumā, atrodoties slimnīcā, zēns pārcieta klīnisko nāvi, kā rezultātā viņam ir smagi kustību traucējumi.  Neskatoties uz to, katru dienu mamma viņu ved ratiņos uz dažam stundām uz skolu, baseinu un citām rehabilitācijām. Leonarda tētis pirms dažiem gadiem nomira, tādēļ ikdienā par Leonardu rūpējas mamma. Ja izdodas atrast laiku, mamma zīmē, organizē izstādes un savus darbus labprāt arī dāvina.

Jau vairākus gauds ģimenei palīdz auklīte Sandra. Pateicoties auklītes atbalstam mammai radusies iespēja atjaunot savas gleznošanas iemaņas un sarīkot dažas izstādes. Leonardam ar auklīti izveidojies labs kontakts, zēns ir kļuvis drošāks, nebaidās vairs no jaunam situācijām.  Pateicoties auklītes palīdzībai Leonards var vairāk iesaistīties sociālajā dzīvē un piedalīties vairāk dažādos pasākumos. Leonards ir sācis  apmeklēt baseinu, kas uzlabo viņa fizisko stāvokli. 

Leonarda mamma lūdz auklītes palīdzību vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, iekļaujot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi īpašo, smagi slimu bērnu aprūpes, apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Leonarda mammai!

 

Projekts ievietots portālā 07.11.2019

Projekts noslēgts 20.05.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mārim Pavāram

Piepildi bērniņa sapni!

Grāmatu starts

Palīdzība Robertam Baļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 276.69 €