Seko mums Šodien saziedoti jau 5,779.00 €

Palīdzība Laurim Jankovskim

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Laurim nepieciešamā naudas summa ir saziedota!
Lauris ir 17 gadus vecs jaunietis no Aizkraukles novada. Kopš bērnības zēnam uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska paraparēze. Laurim ir nopietni kustību traucējumi. Laura iešanas iespēja vienmēr bijusi apgrūtināta, abas kājas saliektas ceļos, zēns pārvietojās tupus stāvoklī.

Visu šo gadu garumā visas pūles ir ieguldītas Laura veselības uzlabošanā. Laurim Latvijā ir veiktas vairākas operācijas. Diemžēl, operācijas nav devušas vēlamo rezultātu. Ģimene pieņēma lēmumu turpmāko Laura ārstniecību veikt Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. Šī gada janvārī Laurim Vācijas klīnikā jau tika veikta operācija. Operācija tika apmaksāta no Laurim saziedotajiem līdzekļiem labdarības akcijā „Eņģeļi pār Latviju”. Paldies visiem, kas palīdzēja!

Pēcoperācijas periods zēnam bija ļoti smags. Pateicoties nepārtrauktai rehabilitācijai Lauris ir atguvis spēju pārvietoties, bet gan tikai ar palīglīdzekļiem. Operācijas rezultāts ir ļoti labs vienai kājai. Otras kājas ceļgalā turpinās deformācija, ar nepareizu rotāciju. Kāja nespēj līdz galam veikt savas funkcijas, un tādēļ nepieciešami palīglīdzekļi, lai pārāk nepārslogotu kāju un neļautu deformācijai progresēt pārāk strauji. Šogad, jūnijā atkārtotā konsultācijā pie Minhenes ortopēdiskās klīnikas speciālista dr. P. Bernius, kas Laurim veica pirmo operāciju tika konstatēts, ka vajadzīga steidzama operācija. Operāciju vēlams veikt šī gada novembrī. Operācijas laikā Laurim tiks izņemtas abām kājām dzels konstrukcijas un novērsts defekts labajā kājā.

Lauris šogad Aizkraukles novada ģimnāzijā absolvēja 9. klasi ar labām un izcilām sekmēm. Laurim interesē vēsture un dabas zinātnes, ir piedalījies dažādos konkursos un olimpiādēs.
Laurim ir daudz dažādu talantu un arī ieceres, kuras noteikti viņš īstenos nākotnē. Lai savus sapņus piepildītu Lauris vēlas uzlabot savu staigāšanas kvalitāti, kas šobrīd ir liels šķērslis.
Lauris lūdz sabiedrības palīdzību, jo operācijas apmaksai nepieciešamos
14610.36 eiro ģimene nespēj sakrāt. Ceļa izdevumus un visu, kas saistīts ar uzturēšanos klīnikā ģimene segs paši.

Ģimenē ir 3 bērni, Laura mazā māsa šogad mācīsies 2. klasē, bet lielais brālis strādā un rudenī turpinās mācības neklātienē RTU.
Ģimene ir pateicīgi katram ziedotājam par jau sniegto atbalstu, veicot Laurim pirmo operāciju. Laurim un viņa ģimenei tas nozīmē ļoti daudz! Ģimene ļoti cer uz tikpat sirsnīgu atbalstu arī turpmāk. Sirsnīgs paldies!!!

Palīdzēsim Laurim!

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.  

Projekts ievietots portālā: 29.07.2014.,pēdējās izmaiņas 02.10.2014.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Klusais eņģelītis

Mazo sirsniņu cerības

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 852 280.00 €