Seko mums Šodien saziedoti jau 77,784.12 €

Palīdzība Laimai Mirzojevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Laimai no Rīgas ir 45 gadi. Laima strādā Nodarbinātības valsts aģentūrā jau vairāk nekā 10 gadus. Viņai ļoti patīk savs darbs, dara to ar augstu atbildības sajūtu un aizrautību. Laima ir strādājusi gan ar jauniešu nodarbinātības projektiem, gan mūžizglītības programmām. Laimas ieguldījums novērtēts ar Labklājības ministrijas atzinības rakstu.

Diemžēl jau gandrīz 20 gadu garumā Laima sadzīvo ar sarkomu – ļaundabīgu mīksto audu vēzi. Laima ar sāpēm kreisajā ceļgala rajonā vērsās pie ārsta. Tika veikta operācija, pēc kuras veikšanas atklājās smagā diagnoze. Sākotnēji slimību izdevās veiksmīgi uzveikt. Vairāk kā 10 gadus bija remisija, taču pirms 7 gadiem slimība atgriezās ar jaunu sparu. Laimā kopumā pārcietusi 7 operācijas, vienā no tām viņai amputēja kāju, kā rezultātā viņa pārvietojas ar protēzes palīdzību. Neskatoties uz smago slimību, Laima turpina iespēju robežās strādāt.

Tomēr šobrīd viņai nepieciešama palīdzība speciālās vēža gēnu analīzēs noteikto, viņas slimībai vispiemērotāko, zāļu apmaksai. Imūnterapijas preparāts Keytruda ir iekļauts valsts apmaksāto medikamentu sarakstā, bet nav kompensēts Laimas diagnozei. Tādēļ Laima lūdz palīdzību 2 devu iegādei, kas nepieciešamas ar 4 nedēļu intervālu un maksā 4063,24 eiro katra. Pēc otrās devas tiks veikti izmeklējumi un lemts vai ārstēšana ar šīm zālēm būs jāturpina.

Palīdzēsim Laimai!

Projekts ievietots portālā 14.03.2022

Projekts noslēgts 10.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Olgai Višņakovai

Atbalsts Ukrainas tautai

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Klusais eņģelītis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 035 932.14 €