Seko mums Šodien saziedoti jau 656.00 €

Palīdzība Kristoferam Fedotovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mazajam Kristoferam ir 3 gadiņi un zēns dzīvo Vilces pagastā. Pirms neilga laikā Kristoferam tika uzstādīta diagnoze autisms ar stereotipiju un negatīvismu. Gan pašam Kristoferam, gan viņa ģimenei ikdiena ir izaicinājumu pilna, jo diagnoze autisms ir ļoti sarežģīta un smaga. Kristofers redz un dzird pasauli savādāk, nekā citi bērni. Zēns neizprot savas emocijas un sajūtas, kas rada stresu gan viņam pašam, gan viņa līdzcilvēkiem. Vecāku sapnis ir, lai Kristofers varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, iekļauties sabiedrībā, saprast gan sevi, gan apkārtējos. Kristofera vecāki ļoti vēlas, lai viņu dēls parādītu sabiedrībai, ka ar diagnozi autisms var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, piepildīt un realizēt savus sapņus.

Kristoferam ir vajadzīgas intelekta, runas, valodas attīstības un uzvedības nodarbības. Nodarbības palīdzēs viņu sagatavot bērnudārza gaitu uzsākšanai. Nodarbību izmaksas gadam ir dārgas, un vecāki lūdz mūsu palīdzību. Dēliņa nodarbībām nepieciešami EUR 2420.

Palīdzēsim Kristoferam!

Projekts ievietots portālā 03.05.2023

Projekts noslēgts 06.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Violetai Antoņenko

Stiprini Stipros

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 387.77 €