Seko mums Šodien saziedoti jau 3,172.00 €

Palīdzība Kristiānai Šerstai

 

Kristiānai nepieciešamā summa ir saziedota. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Kristiānai ir 20 gadi. Jaunietei jau no mazotnes ir diagnosticēts I tipa cukura diabēts, kuru ļoti grūti kontrolēt. Biežā cukura līmeņa svārstību dēļ Kristiāna bieži nonāk slimnīcā un patstāvīgi atrodas sava ģimenes ārsta un endokrinologa uzraudzībā. Meitenei regulāri bija jāinjicē insulīns, lai noregulētu cukura līmeni asinīs.

Pirms 6 gadiem ar ziedotāju atbalstu Kristiāna tika pie insulīna sūkņa, ar kura palīdzību meitenei tiek automātiski noturēts cukura līmenis asinīs. Diemžēl pirms neilga laika aparāts ir salūzis, tādēļ Kristiānai ir vajadzīgs jauns insulīna sūknis. Grūti iedomāties un aptvert Kristiānas ikdienu regulāri meklējot vietu un laiku, lai varētu sev injicēt insulīnu, kura svārstības ir tik biežas un tās grūti izkontrolēt.

Šāda ierīce Latvijā pacientiem ir jāiegādājas no saviem līdzekļiem, un tā cena ir ļoti augsta. Kopā nepieciešami 3500 eiro.  Kristiāna lūdz mūsu iesaisti ziedojumu piesaistē, lai varētu dzīvot patstāvīgu dzīvi, satikties ar draugiem un mācīties piepildīt savu sapni kļūt par multimediju dizaina speciālistu. Kristiāna studē Rīgas stila un modes tehnikumā, viņai ļoti patīk zīmēt un muzicēt. Palīdzēsim kopā piepildīt Kristiānas sapņus un palīdzēsim viņai dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 14.10.2020

Projekts noslēgts 02.11.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Darinai Seņko

Palīdzība Vadimam Muraško

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 850.21 €