Seko mums Šodien saziedoti jau 3,182.00 €

Palīdzība Kristera Redliha aprūpē

Kristeram ir 5 gadi, puisītim ir bērnības autisms, valodas un intelektuālās attīstības aizture.  Puisēns  nerunā, pats neēd, nav attīstītas pašaprūpes iemaņas. Ģimene rūpējas par visu iespējamo rehabilitāciju savam dēlam, lai viņš kādreiz spētu būt kaut nedaudz patstāvīgāks. Taču šobrīd nepieciešama nepārtraukta pieskatīšana un aprūpe. Tas viss prasa ļoti lielu emocionālu un fizisku spēku.  Ikdienas rūpes par zēnu ir uz mammas pleciem, jo tētis, darba dēļ, mājās ir tikai nedēļas nogalēs.

Vien dažas atslodzes stundas nedēļā mammai būtu milzīgs atbalsts, lai varētu netraucēti  paveikt ikdienas darbus, apmeklēt ārstu, veltīt laiku gadu vecajai Kristera māsiņai un nedaudz atvilktu elpu.

Kristera ģimene lūdz palīdzību dēlā aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Atbalstīsim Kristera ģimeni!

 

Projekts ievietots portālā 20.02.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Albertai Ramei

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 860.21 €