Seko mums Šodien saziedoti jau 23.00 €

Palīdzība Kristapam Kolosovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristapam nepieciešamā summa saziedota.

Kristapam ir seši gadiņi, viņam ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija, ekspresīvās valodas attīstības aizture. Zēns apmeklē speciālo bērnudārzu, kur viņam ļoti patīk. Zēns nespēj pats ēst un dzert, nespēj pats saģērbties. Kristapam ir pazeminātas uzmanības noturības un koncentrēšanās spējas.

Kristaps ikdienā ir smaidīgs un priecīgs, vairāk spēlējas viens pats. Viņa mīļākā nodarbošanās ir mūzika, ļoti patīk skaņas, gaismas un mūzikas instrumenti. Skanot dziesmai, Kristaps mēģina dzirdēto atkārtot, un kāda skaņa arī izdodas. Zēns visbiežāk saka mamma, ir dienas, kad nepasaka neko, tikai dažas skaņas, pārsvarā komunicē un izrāda vajadzības ar žestiem un neartikulētām skaņām. Kristapam ir pazemināts muskuļu tonuss un gaitas traucējumi, tāpēc ir nepieciešama regulāra rehabilitācija.

Kristaps saņem valsts apmaksātus rehabilitācijas kursus RC “Vaivari” un RC “Jaunķemeri”, logopēda un fizioterapijas nodarbības. Zēna attīstībai tas ir nepietiekoši. Ģimenes vienīgais pelnītājs ir tētis, jo mammas rūpes ik dienas nepieciešamas Kristapam. Kristapam ir arī 3 gadus veca māsiņa.

Lai zēns varētu ātrāk apgūt ikdienas prasmes un uzlabot savas funkcionālās spējas, speciālists iesaka apmeklēt ergoterapeitu, kas palīdz apgūt prasmes, kas ļauj bērnam būt neatkarīgam ikdienas dzīvē. Lai veicinātu zēna attīstību, nepieciešamas regulāras ergoterapijas nodarbības un reitterapija. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu šīs terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu. Ergoterapijas nodarbības tiek rekomendētas 2 reizes nedēļā, viena nodarbība izmaksā 20 eiro un 20 reitterapijas nodarbības, viena nodarbība izmaksā 7.50 eiro. Kopā nepieciešami 2500 eiro.

Palīdzēsim Kristapam!

Projekts ievietots portālā 16.10.2019

Projekts noslēgts 01.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viktorijai Keišai

Terapiju nodrošināšana 40 bērniem

Dakteris Delfīns

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

146 837.32 €