Seko mums Šodien saziedoti jau 665.00 €

Palīdzība Kitijai Bajārei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kitijai nepieciešamā summa ir saziedota.

Mazajai Kitijai šajā aprīlī palika 7 gadi. 9 mēnešu vecumā ar Kitiju notika negadījums, kura rezultātā mazā guva galvas traumu, kura sākotnēji neparādījās galvas rentgenā. Dažas dienas vēlāk, veicot datortomogrāfiju atklājās, ka Kitijai ir asinsizplūdums galvā, kas izraisījis ķermeņa kreisās puses paralīzi. Mazulīte vairs nespēja rāpot, sēdēt un celties kājās. Kitija nevarēja pakustināt kreiso rociņu, un nekustējās kreisā kāja. Turpmāko laiku Kitija un ģimene pavadīja neskaitāmās rehabilitācijās un nodarbībās, ārstu apmeklējumos, lai mazo atveseļotu.

Meitenītei ļoti patīk apmeklēt bērnudārzu, spēlēties ar saviem draugiem, braukt ar riteni, peldēt, darīt mazas blēņas un smieties.  Kitijai ļoti patīk zirgi, jo pateicoties jāšanas nodarbībām meitenīte atsāka staigāt. Kitijai ir tikai fiziskie traucējumi, mazā ir ļoti gudra un apķērīga meitene, apmeklē parasto bērnudārzu un cītīgi apgūst vispārizglītojošo programmu. Lai gan Kitija ir nostājusies uz savām kājām, viņai regulāri ir vajadzīga rehabilitācija, lai nostiprinātu un vingrinātu paralīzes skarto ķermeņa pusi. Šobrīd ģimene lūdz mūsu atbalstu Kitijas rehabilitācijai rehabilitācijas centrā “Poga”, jo izdevumi par Kitijas ārstniecību un attīstību ir ļoti daudz. Kopā par gada rehabilitāciju nepieciešami 3000 eiro.

Mums jāpalīdz mazajai Kitijai! Kopā mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 07.05.2020

Projekts noslēgts 11.05.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dēvidam Sokolovam

Palīdzība Tatianai Ivanovai

Dakteris POGA

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

594 001.60 €