Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Kevinam Leo Sokolovam

Rīdziniekam Kevinam ir 6 gadi. Kevins ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Ap 1,8 gadu vecumu puisēnam tika konstatēti autiskā spektra traucējumi. Uzsākās garš un smags pārbaužu, analīžu un terapiju laiks. Ģimene nekavējoties darīja visu, lai notiktu Kevina attīstība, socializēšanās un komunikāciju prasmju attīstība. Šobrīd Kevinam ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Līdz šim brīdim ģimene ir ieguldījusi milzu darbu un ir sasniegti labi rezultāti – Kevins ir iemācījies spēlēties, likt puzles, lego, mācās spēlēties ar citiem bērniem, zīmēt. Kevins mēģina arī uzsākt runāt. Šie ir milzīgi sasniegumi bērnam ar autiskā spektra traucējumiem.

Speciālisti lielu uzsvaru liek uz attīstības veicināšanu, neļauj apstāties pie sasniegtā. Ir ieguldīts milzīgs darbs, un tas jāturpina. Līdz šim lielāko daļu no nodarbībām sedza pati ģimene, bet šobrīd izdevumu ir palicis arvien vairāk. Kevina vecāki lūdz mūsu atbalstu. Kevina nodarbībām astoņiem mēnešiem nepieciešami 8550 eiro. Izdevumi ir lieli, bet visiem kopā tas būs pa spēkam.

Palīdzēsim kopā Kevinam sasniegt jaunas virsotnes! Mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 25.07.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Par Ukrainas uzvaru!

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 210.84 €