Seko mums Šodien saziedoti jau 525.00 €

Palīdzība Keitai Vītiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Keitai nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu spēks un atbalsts šobrīd ļoti nepieciešams mazajai Keitiņai un viņas ģimenei. Keitai ir 2 gadiņi un 5 mēneši. Mazulīte ir ļoti gaidīts un lolots bērniņš savā ģimenē un jaunākā māsiņa savam brālim. Keitai piedzimstot, pirmajās ārstu apskatēs dzemdību nodaļā un vēlāk pie ģimenes ārsta, tika konstatēti saspiesti kāju pirkstiņi – vecāki paļāvās uz ārstu solījumiem, ka ar pašmasāžu pēdiņas pirkstiņi iztaisnosies un stāvēs pareizi – tā arī notika.

Trīsarpus mēnešu vecumā vecāki novēroja, ka Keita mazāk un retāk kustina kreiso kājiņu – pēdiņa ir mazkustīga. Tika pavadīta emocionāli smaga nedēļa Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Neiroloģijas nodaļā, kur tika veikti dažādi izmeklējumi un analīzes uzrādīja retu ģenētisku slimību. Kopš šī brīža Keitiņai un viņas ģimenei nav bijis atelpas brīža – regulāras rehabilitācijas nodarbības, masāžas, nodarbības baseinā, fizikālā terapija jeb elektrostimulācija ar amplipulsu. Keitas vecāki dara visu, lai Keitas kājiņa un pēda attīstītos un mazulīte nostātos uz savām kājiņām. Visvairāk tiek sapņots par brīdi, kad meitenīte sāks spert savus pirmos un patstāvīgos solīšus. Keitas mamma šobrīd sevi ir veltījusi tam, lai būtu kopā ar bērniem, sevišķi atbalstītu meitiņu.

Keita ir gaišs un dzīvespriecīgs bērns. Nesen uzsākusi, bērnudārza gaitas un katrs rīts tiek sagaidīts ar sajūsmu, jo būs piedzīvojumiem bagāta diena kopā ar saviem vienaudžiem.

Lai Keita varētu sākt patstāvīgi apgūt staigāšanas prasmes, ļoti nepieciešamas īpašas un ļoti dārgas ortozes un ortopēdiskie apavi ar BOA aizdari un atvērumu kapes daļā. Keitiņas ortozes un ortopēdiskie apavi kopā izmaksā 5775.30 eiro, daļu summas 3055.30 eiro apmērā apmaksās valsts, ģimenei pašiem jāmaksā 2720 eiro. Ortozēm nepieciešami 2720 eiro. Keitiņas ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis un izdevumi par Keitu ikdienā ir lieli. Meitenītes ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā mazajai Keitai sasniegt savu lielāko sapni – spert pirmos solīšus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 01.11.2021

Projekts noslēgts 03.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Klusais eņģelītis

Palīdzība Markam Zjabko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 563.64 €