Seko mums Šodien saziedoti jau 2,205.63 €

Palīdzība Keitai Stomai

Keitai nepieciešamā summa ir saziedota. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mazajai Keitai ir divi gadiņi. Meitenīte bija ļoti gaidīts bērniņš un piedzima 38 grūtniecības nedēļā. Nākamajā dienā pēc Keitas dzimšanas ārsti paziņoja, ka meitenītei ir ģenētiska saslimšana – Dauna sindroms. Ģimenei tas bija liels šoks un pārdzīvojumi, kā arī neziņa par to, kā sadzīvot ar Keitiņas diagnozi, kā rīkoties, kā dzīvot tālāk. Neizsakāmu atbalstu sniedza Keitas radi, kas palīdzēja aprast ar domu, ka Keita būs īpašs bērniņš.

Pirmais dzīves gads Keitai un ģimenei bija ļoti smags – reanimācija, slimnīcas, ārsti un dažādas veselības problēmas meitenītei, kas sekoja vien pēc otras. Keitai atklāja piena olbaltumvielu nepanesību un nieru urostāzi 2 pakāpē. Tam sekoja neskaitāmi urīnceļu iekaisumi un iespējams nākotnē būs vajadzīga nieru operācija.

Neskatoties uz visu pārdzīvoto, Keitiņa ir ļoti dzīvespriecīga un aktīva meitenīte. Mazulīte rāpo, ar palīdzību staigā un spēj neilgu laiciņu pati nostāvēt uz savām kājiņām. Keitai ļoti patīk mūzika, un viņa ļoti gaida mūzikas nodarbības privātajā bērnu dārzā, jo tur ir iespēja būt kopā ar citiem bērniem. Keitiņa ļoti pārdzīvo, kad beidzas mūzikas nodarbība un jādodas prom.

Lai Keitas attīstība turpinātos, ir ļoti nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības – fizioterapijas nodarbības, lai meitenīte fiziski attīstītos, ergoterapijas nodarbības, lai vingrinātu roku veiklību, kā arī audiologopēda nodarbības, lai attīstītu Keitas runu. Šobrīd Keita var pateikt tikai dažus vārdiņus – atā, mamma un nē. Keita pārsvarā runā bēbīšu valodā. Ģimene dara visu, lai nodrošinātu meitiņai vislabāko aprūpi un attīstību, bet šobrīd pietrūkst līdzekļu Keitas rehabilitācijas nodarbībām. Kopā nepieciešami 3600 eiro.

Mums visiem kopā jāpalīdz mazajai Keitai! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 10.09.2020

Projekts noslēgts 01.11.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Rūpju bērnu māmiņām

Grāmatu starts

POGA uz riteņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 165 699.21 €