Seko mums Šodien saziedoti jau 169.00 €

Palīdzība Kārlim Miesniekam

Pērnā gada Līgo vakars vairākiem Valmieras puses līgotājiem beidzās traģiski. Svētku vakarā sākās spēcīgs vējš un negaiss. Zibens spēriens trāpīja ozolā, kuru spēcīgais vējš nolauza un tas uzkrita līgotājiem, kuri atradās uz terases pie mājas.  Četri no viņiem guva smagas traumas, viņu vidū arī Kārlis. Notikuma vietā ieradās glābēji un mediķi, kuri cietušos nogādāja slimnīcā.

Kārlis guva mugurkaula jostas daļas skriemeļa lūzumu, kā rezultātā viņam ir mazā iegurņa orgānu funkciju traucējumi, nepieciešama katetrizācija, muguras sāpes un izteikti jušanas traucējumi kājās. Kārlis ir pārcietis divas operācijas, izgājis rehabilitāciju, lieto zāles un regulāri ir ārstu uzraudzībā.  Taču atveseļošanās vēl turpinās un ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Ikmēneša katetrizācijas (katetri un gēls) izdevumi ir līdz pat 130 eiro, kā arī Kārlim rekomendēta rehabilitācija Siguldas slimnīcā. Divu nedēļu rehabilitācijas kurss izmaksā līdz pat 800 eiro. Gadā diviem rehabilitācijas kursiem un katetrizācijas izdevumiem kopā nepieciešami 3 160 eiro. Neskatoties uz pārciesto un ikdienas grūtībām, Kārlis ir optimists, pozitīvi raugās nākotnē un, Līgo svētkus šogad sagaidīs kopā ar draugiem cieši ticot, ka viss būs labi.

Palīdzēsim Kārlim!

Projekts ievietots portālā 22.06.2022

Projekts noslēgts 07.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Ukrainas cilvēkiem!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

412 007.35 €